آستین کتی دکمه‌دار با آموزش خیاطی خانم عمرانی

آستین کتی دکمه‌دار با آموزش خیاطی خانم عمرانی

الگو و برش: از الگوی اولیه آستین استفاده کرده و خط وسط آستین و خط آرنج را مشخص می‌کنیم. برای مشخص کردن قد آرنج، روی مانکن از انتهای سرشانه تا وسط آرنج را با متر اندازه می‌زنیم.
بعد از این که هلال حلقه جلو آستین را آرایش دادیم، در قسمت جلوی آستین از زیر حلقه cm6-5 (5 برای سایز زیر ۴۰ و ۶ برای سایز بالای ۴۰) داخل آستین می‌شویم. از مچ سمت جلو نیز cm5-4 (4 برای سایز زیر ۴۰و ۵ برای سایز بالای ۴۰) داخل آستین شده و طوری خط می‌کشیم که این cm5-4 داخل مچ به cm6-5 زیر حلقه برسد و این خط را تا هلال آستین امتداد می‌دهیم. در قسمت پشت نیز از زیر حلقه cm10-9 و از مچ cm7-6 داخل شده و بهم وصل می کنیم و تا هلال آستین امتداد می‌دهیم. حال باید این دو خط بدست آمده را قیچی کنیم، فقط قبل از قیچی کردن باید قسمت زیر آستین و جلو و پشت آستین را روی خط برش مشخص کنیم.به روش خیاطی سیما عمرانی این بخش را انجام می دهیم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

بعد از برش، دو تکه طرفین آستین را از درز زیر آستین بهم می‌چسبانیم. حال روی خط آرنج در تکه روی آستین و تکه زیر آستین از طرف پشت cm5/1 بیرون آمده و به بالا و به مچ وصل می‌کنیم. مجدداً روی خط آرنج تکه روی آستین و تکه زیر آستین از طرف جلو، cm5/1 داخل آستین شده و به بالا و به مچ وصل می‌کنیم. (یعنی آرنج جلوی آستین کمی گودتر شود). قسمت هاشور خورده حذف می‌شود.
حال برای دکمه دار شدن آستین، هم در تکه رویی و هم در تکه زیری آستین از طرف پشت، از پایین cm15 بالا آمده، cm6 بیرون می‌رویم. از سمت مچ نیز cm6 بیرون رفته و بهم وصل می‌کنیم.
دوخت: تکه زیر و تکه رو را از سمت جلو بهم وصل می‌کنیم. برای وصل این دو تکه از سمت پشت، ابتدا تا سر میزان دکمه خور دوخت می‌کنیم. سپس لبۀ قسمت دکمه خور را بهم میدوزیم. مچ آستین را تو گذاشته، و قسمت دکمه خور را اتو می‌کنیم تا حالت پیلی به خود بگیرد. سپس با انواع دکمه تزئینی، آن را دکمه‌دار می‌کنیم.

 

فیلم آموزش خیاطی , دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی , فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانوادهخرید آموزش خیاطی سیما عمرانی , آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی , آموزش خیاطی آسان , کتاب آموزش خیاطی , خیاطی سیما عمرانی ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *