آستین کلوش و لبه گشاد به روش اعظم عمرانی

آستین کلوش و لبه گشاد به روش اعظم عمرانی

از الگوی آستین اولیه استفاده می‌کنیم هلال حلقه را به ۳ یا ۴ قسمت تقسیم می‌کنیم. این خطوط را از پائین قیچی زده طوری که در حلقه در یک نقطه وصل باشند. الگو را روی دولای پارچه قرار می‌دهیم.
طوری که قبل از قسمت اول و بعد قسمت آخر از پائین آستین اوزمان بخورد تا حدی که لبه پائین، با اوزمان‌ها دایره شود. چون تاج آستین بعد از اوزمان حالت خوابیده پیدا می‌کند از تاج آستین ۳ سانتیمتر بالا رفته و تاج آستین را آرایش می‌دهیم.
بعد آستین را باز کرده هلال حلقه را در قسمت جلو نصف کرده، ۵/۱ سانتیمتر داخل رفته و قسمت جلو هلال آستین را گودتر می‌کنیم. لبه آستین بعد از باز شدن به حالت نیم‌دایره می‌باشد.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

آستین لبه گشاد خانم سیما عمرانی

از آستین پایه با قد آستین بلند استفاده می‌کنیم. اگر بخواهیم فقط در مچ آستین گشاد شود خط آرنج را مشخص می‌کنید بدین صورت که از انتهای شانه تا آرنج را اندازه زده همین اندازه را از بالای آستین به پائین آمده خط آرنج مشخص می‌شود. حداقل ۵ و حداکثر ۱۲ سانتیمتر از مچ بیرون رفته به آرنج وصل می‌کنیم. می‌توانیم مقدار گشادی را به پائین‌تر از آرنج هم وصل کنیم. مدل شماره (۱)
برای مدل شماره ۲ مقدار ۵ تا ۱۲ سانتیمتر به مچ اضافه کرده و به زیر حلقه وصل می‌کنیم. اگر بخواهیم در قسمت زیر آستین کمی تیز و افتاده باشد می‌توانیم ۵ سانتیمتر پائین آمده و خط اریب زیر حلقه را ادامه داده تا به ۵ سانتیمتر برسد و از وسط آستین در مچ اریب به این ۵ سانتیمتر وصل می‌کنیم.
در هر دو مدل بعد از برش روی پارچه آستین را باز کرده هلال حلقه در قسمت جلو را نصف کرده ۵/۱ سانتیمتر داخل رفته و هلال جلو آستین را گودتر می‌کنیم.

 

فیلم آموزش خیاطی , دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی , فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده , خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی , آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی , آموزش خیاطی آسان , کتاب آموزش خیاطی , خیاطی سیما عمرانی ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *