آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی

آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی

 

خیاط کسی است که با پارچه و چرم می تواند برای انسان پوششی تهیه کند. آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی می تواند کمک کند که شما نیز یک خیاط حرفه ای شوید. خیاط می تواند انواع لباس های بچه گانه، مردانه و زنانه را برای مصرف کنندگان تولید کند. در این بین آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی به افرادی که در این زمینه مهارتی نداشته اند می تواند بسیار کمک کننده باشد.

خانم سیما عمرانی

خانم سیما عمرانی یکی از اساتید مجرب و مطرح در کشور هستند که به آموزش خیاطی می پردازند. تمام کارهایی که ایشان آموزش می دهد ساده هستند و سبک روانی دارند طوری که با دیدن آثار و آموزش ایشان به راحتی می توانید در زمینه خیاطی بدون الگو به مهارت بالایی دست پیدا کنید.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی

بسیاری از کسانی که به خیاطی علاقه دارند به دنبال آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی هستند. خیاطی بدون الگو از این نظر که پیچیدگی خاصی ندارد و هر فردی حتی با اطلاعات ناچیزی از خیاطی، می تواند توسط این نوع خیاطی مهارت پیدا کند توانسته است طرفداران بسیاری را به سمت خود بکشاند. می توانید آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی را خریداری کنید و در کمترین زمان آن را درب منزل خودتان تحویل بگیرید.

آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی

ویدئوی آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی

در فیلم آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی تمام کارهای ایشان که در برنامه های متنوع تلویزیونی پخش می شده است وجود دارد. این فیلم آموزشی به آموزش تصویری به مدت ۲۰۰ ساعت پرداخته است. این مجموعه تمام سرفصل های مهم برای خیاطی را دربرگرفته است. با تهیه این فیلم آموزشی دیگر نیازی ندارید که به کلاس های آموزشی خیاطی بروید.

تصویر ۲

آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی مناسب برای افراد مبتدی و حرفه ای

آموزش آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی مجموعه ای است که می توان به وسیله آن به راحتی در محیط خانه خیاطی را آموخت. با این آموزش خیاطی بدون الگو می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی، در خیاطی ماهر شوید. آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی می تواند برای افراد مبتدی، هنرجویان و خیاطان حرفه ای کاربرد داشته باشد. بیش از ۲۰۰ مجموعه آموزشی از برنامه های خانم سیما عمرانی گردآوری شده است که به سادگی قابل استفاده هستند و به مرحله اجرا در می آیند.

تصویر ۳

علت استقبال آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی

سادگی و روان بودن آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی باعث شده است که علاقه مندان بسیاری پیدا کند. علاقه مندان به خیاطی می توانند بدون اینکه نیاز داشته باشند مهارت و علم خاصی در زمینه خیاطی کسب کنند از این شیوه آموزش بیشترین استفاده را ببرند و همچنین میتوانند در این زمینه مهارت پیدا کنند. این مجموعه آموزشی را با نام آموزش خیاطی مبتدی می شناسند اما این جمله به این معنی نیست که برای افراد حرفه ای کاربردی ندارد بلکه آن ها نیز می توانند از نکات این مجموعه بیشترین استفاده را ببرند.

تصویر ۴

مزیت های آنوزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی

با تهیه فیلم آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی می توانید آموزشگاه را با خود به خانه بیاورید. با آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی می توانید با هر توانایی که دارید برای خود فرصت های شغلی ایجاد کنید و به خود اشتغالی بپردازید. خانم های بسیاری با تهیه آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی توانسته اند در این زمینه به مهارت دست یابند وکارگاه های خیاطی راه بیندازند. با این کار نه تنها برای خود بلکه برای خانم های دیگر نیز فرصت کاری فراهم می کنند.

تصویر ۵

بخش هایی از آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی

با ذکر بخش هایی از آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی شما را با آموزش این بخش آشنا می کنیم:

۱) قد بالا تنه: از گوشه گردن روی شانه تا خط کمر حساب می شود به گونه ای که از روی سینه رد شود.

۲) دور سینه: متر را دور سینه حلقه می کنیم به گونه ای که دقیقا روی یک خط قرار بگیرد و از روی سینه بالاتر نباشد. سانتیمتر از پشت سینه حلقه شده و دقیقا از روی برجستگی سینه حلقه می گردد به گونه ای که نه خیلی آزاد باشد که متر پایین بیفتد و نه طوری که آنقدر محکم باشد که تنگی آن احساس شود.

۳) سرشانه: متر را روی شانه می گذاریم به گونه ای که از انتهای گردن شروع شود و تا افتادگی شانه ادامه پیدا کند، طوریکه کاملا روی شانه باشد و افتادگی روی بازو نداشته باشد.

۴) کارور جلو: خطی فرضی را با انگشت از انتهای شانه به پایین می کشیم ۱ تا ۲ سانتی متر به چین خوردگی زیر بغل از دست راست تا دست چپ کارور جلو می باشد.

۵) کارور پشت: همانند کارور جلو یک خط صاف فرضی را از انتهای شانه به سمت پایین می کشانیم ۱ تا ۲ سانتی متر مانده به چین خوردگی دست در قسمت پشت از سمت راست تا چین خوردگی دست در سمت چپ کارور پشت می باشد.

۶) بلندی سینه: سانتیمتر را روی شانه می گذاریم از روی برجسته ترین قسمت سینه به اندازه یک تا دو سانتی متر به سمت پایین می آییم. این اندازه گیری برای امتحان کردن بلندی ساسون زیر سینه است.

۷) دور کمر: سانتیمتر را روی بلندی که بسته ایم در اندازه ای که تنه یک چرخش داشته باشد حلقه می کنیم.

۸) دور باسن: متر را از کمر به سمت پایین بر روی برجسته ترین بخش بدن که در افراد مختلف نیز فرق می کند می گذاریم به حالتی که تنها به اندازه دو انگشت در پشت آن برای نگاه داشتن سانتی متر قرار بگیرد.

۹) دور بازو: متر را از زیر بغل رد می کنیم تا دور بازو حلقه شود به گونه ای که در زیر بغل به اندازه دو سانتیمتر متر را بالا می کشیم و اندازه می گیریم و باعث می شود دور بازو آزادی کوچکی داشته باشد.

۱۰) قد آستین بلند: اندازه گیری از انتهای شانه تا مچ دست انجام می شود به گونه ای که دست به مقدار کمی از آرنج خم شود و روی شکم قرار گیرد.

۱۱) برای آستین شمشیری دو پنجه دست را اندازه گیری می کنیم. برای آستین کوتاه از ۱۵ تا ۲۸ سانتیمتر قابل انجام است. قد آستین سه ربع را هم از سر شانه تا زیر آرنج تا حدود ۱۵ سانتیمتر مانده به مچ می توان اندازه گرفت. برای هر مدل آستینی دور مج را باید در همان نقطه اندازه گرفت. مثلا در نوع آستین کوتاه اگر قد آستین را ۲۲ در نظر گرفتید در همان نقطه ۲۲ به صورت کمی آزاد تر دور مچ را اندازه بگیرید.

۱۲) شیب آستین در کادر آستین به این صورت اندازه گیری می شود که از زاویه سمت چپ پایین آمده سپس یک بند را دور بازو بسته تا کاملا به زیر بغل بچسبد و در امتداد خط سینه باشد و یک خط افقی روی بازو ایجاد کند. توجه داشته باشید که روی بازو به سمت بالا و پایین نباشد و به طور کامل صاف باشد. سپس در این مرحله از انتهای شانه تا این خط را اندازه گیری می کنیم. مقداری که اندازه زده می شود در لباس های معمولی و مجلسی +۳ و در لباس آزاد و مانتو +۴ سانتیمتر می گردد.

تصویر ۶

علت استقبال آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی

یکی از دلایلی که مانع از این میشود که افرادی که به خیاطی علاقه دارند این هنر را بیاموزند، نداشتن وقت و یا حوصله کافی برای رفتن به کلاس های خیاطی است. علت موفقیت فوق العاده آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی همین موضوع است که کلاس های خیاطی خسته کننده هستند و روش آموزشی مناسبی ندارند. آموزش خیاطی بدون الگو برای عاشقان هنر که دنبال این هستند که خیاطی را به بهترین حالت ممکن یاد بگیرند بسیار موثر است که در نوع خود می تواند کم نظیر باشد. در مجموعه آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی، ایشان با سبکی جدید به هنرجویان تمام موارد مورد نیاز برای خیاطی را آموزش می دهند که بدون شک می تواند شما را تبدیل به یک خیاط ماهر نماید.

تصویر ۷

ابداع آموزش خیاطی بدون الگو

در بین کسانی که خیاطی را به نحو احسن انجام می دهند کسانی بودند که اطلاعات آکادمیک نداشتند و آن را به صورت تجربی آموخته بودند. البته آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی بدین معنا نیست که راه چندساله را یک شبه طی کنید بلکه برای استفاده درست از آن باید همه نکات را به خوبی گوش دهید که داشتن مدرس حرفه ای همچون خانم سیما عمرانی در تحقق این امر بسیار کمک کننده است. با تهیه مجموعه آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی نیازی به طی کردن دوره های آموزشی ندارید.

تصویر ۸

خصوصیات آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی

آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی خصوصیاتی دارد که آن را از دیگر روش های آموزش خیاطی مجزا می کند. ساده بودن این مجموعه آموزشی یکی از خصوصیات آن است. اینکه برای افراد مبتدی تا حرفه ای مناسب است از خصویات برجسته و مهم دیگر آن است که طیف گسترده این آموزش را نشان می دهد. در این آموزش بخش های سخت و پیچیده خیاطی به زبانی ساده و روان برای شما توضیح داده شده است. همه مباحثی که برای یادگیری خیاطی نیاز دارید در این مجموعه پوشش داده خواهد شد.

خیاطی ,  آموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلمفیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانوادهخرید پستی آموزش خیاطی خانم عمرانیآموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانیآموزش خیاطی آسانکتاب آموزش خیاطی خانم عمرانیسیما عمرانی ,

دمنوش میوه های استوایی دکتر بین
http://slimmingtea24.com/product/%d8%af%d9%85%d9%86%d9%88%d8%b4-%d9%85%db%8c%d9%88%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d8%a8%db%8c%d9%86/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *