آموزش خیاطی مبتدی و آسان

مراحل آموزش خیاطی مبتدی خانم سیما عمرانی

 

آیا می دانید یادگیری خیاطی سبب می شود که فرصت های شغلی ایده آلی برای خود ایجاد نمایید؟ از دهه گذشته تا به امروز آموزش خیاطی سبب شده است که بسیاری از بانوان برای خود کارگاه های خیاطی ایجاد نمایند و با ایجاد شغل به درآمدزایی قابل قبولی دست یابند. آموزش خیاطی در سطح مبتدی و پیشرفته روشی آسان برای استقلال و درآمدزایی بانوان خواهد بود.

از آموزش خیاطی مبتدی آغاز کنید!

شما دوست دارید برای خود و فرزندانتان لباس بدوزید و یا علاقمند هستید که به خیاطی به چشم درآمدزایی نگاه کرده و برای خود شغلی راه بیندازید در هر دو حالت در ابتدا نیاز است که به سراغ آموزش خیاطی مبتدی بروید. در این آموزش در ابتدا با ساختار کلی خیاطی آشنا خواهید شد. طراحی الگو و ترسیم الگوهای مختلف از مسایلی است که در ابتدای کار به آن نیاز دارید و می بایست آن را به دقت بیاموزید. چگونگی اجرای الگو بر روی کاغذ از دیگر مسایل مهم برای شروع آموزش خیاطی خواهد بود.

در آموزش خیاطی مبتدی سیما عمرانی با انواع پارچه ها و کاربرد هر یک از آنها آشنا خواهید شد و بهترین نوع چرخ خیاطی را شناسایی می نمایید. به سادگی دوخت دکمه و جا دکمه را می آموزید و با انواع دوخت ها از قبیل مغزی صاف، اریب و … آشنا می شوید. آموزش خیاطی مبتدی به شما یاد می دهد که مدل جیب مناسب برای لباس خود را به درستی تشخیص دهید و انواع جیب های دو فیلتوی ساده و دهنی را به ساده ترین شکل ممکن اعمال نمایید.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

آموزش خیاطی مبتدی

آموزش خیاطی مبتدی شامل چه جزییاتی است؟

در فصل اول از آموزش خیاطی سیما عمرانی با تمامی فنون خیاطی و شناسایی دقیق مسائل کلی در خصوص خیاطی آشنا خواهید شد. پس از شناسایی درست انواع نوع دوخت و الگوبرداری صحیح، آموزش انواع دامن ها آغاز می شود. دامن های کلوش، ترک، شش ترک، مدل های پیلدار و … . یادگیری دوخت دامن در ابعاد کوچک سبب می شود که اندازه صحیح را به درستی انتخاب نمایید. در آموزش خیاطی سطح مبتدی جیب بارانی با شکاف دم دست و دوبل به شما آموزش داده می شود و تمامی نکات در خصوص برش صحیح این جیب ها مشخص خواهد شد.

همانطور که می دانید یادگیری اندازگیری آستین کوتاه و بلند از اهمیت خاصی برخوردار است و نیاز به الگوبرداری صحیح می باشد، در آموزش خیاطی مبتدی سیما عمرانی متدی جدید برای دوخت آستین های ساده، کلوش، پاکتی عرضه شده است که با یکبار یادگیری قطعا قادر به دوخت هر نوع آستینی خواهید بود. در این پکیج بخشی وجود دارد که شما را با مدل های خاص دامن و همینطور تغییر نوع آن آشنا می سازد در واقع شما می توانید حذف ساسون های دامن و یا تغییر در الگوی دامن را به سادگی فرا بگیرید. تا به اینجای کار شما تمامی گام های آغازین آموزش خیاطی مبتدی را فرا گرفته اید.

آغاز آموزش خیاطی پیشرفته

اگر قصد دارید خیاطی برای شما یک منبع درآمدزایی باشد باید به سراغ آموزش خیاطی حرفه ای بروید و دیگر تنها طراحی الگو کافی نخواهد بود. برای اینکه بتوانید سفارشات بیشتری بگیرید باید قادر به دوخت مدل های بسیار متنوعی باشید و نیاز مشتری را به درستی بشناسید، به روز بودن طبق مدل های فراگیر شده بسیار مهم بوده و بانوان خوش سلیقه ایرانی اغلب به دنبال جدیدترین مدل های روز هستند. در پکیج اموزش خیاطی پیشرفته اندازه گیری بالاتنه به سه صورت آموزش داده می شود و تنوع در نوع آموزش به یادگیرنده حق انتخاب خواهد داد. این بخش به شما آموزش می دهد که چطور می توان در کمترین زمان ممکن سخت ترین الگو را طراحی و به مرحله دوخت رسانید. برای طراحی الگو می توانید از روش سایزبندی و یا اندازه گیری استفاده نمایید که هر یک دارای متد جداگانه ای بوده و دارای یک سری ویژگی های متفاوت هستند.

آموزش خیاطی آسان

در آموزش خیاطی مبتدی و پیشرفته چه می آموزیم؟

آموزش خیاطی پیشرفته تمامی موارد خیاطی را پوشش می دهد. در این پکیج می آموزید که چطور می توان با یکبار اندازه گیری بهترین الگو را طراحی نمود. این پکیج شامل اندازه گیزی بالاتنه و قسمت پشت، آشنایی با جدیدترین الگوی آستین در مدل های رگلان ساده و نیمه تنگ و کیمینو، مدل های بارداری کلوش و تمام کلوش، انواع شنل های کلاه دار و بدون کلاه برای کودکان و بزرگسال، مدل های مخصوص پارچه لی، شلوار دوزی بدون پیله و پیله دار، دوخت انواع جلیقه، دوخت لباس مجلسی، لباس های رسمی زنانه و مردانه، انواع پیش بند، چادر نماز، چارد ملی و … ، دوخت انواع کیف برای کودکان، پیراهن مردانه و شومیزهای زنانه، سرافون، انواع یقه دو جدیدترین مدل ها و … می باشد. در یادگیری خیاطی پیشرفته پس از کمی تمرین توانایی اعمال مدل های جدیدتری را خواهید داشت و خود می توانید به سادگی و تنها با یک نگاه از مدل های متنوع سر در بیاورید.

تصویر۴

چرا آموزش خیاطی در آموزشگاه؟

موضوعی که شاید ذهن بانوان خوش سلیقه و مهربان ایرانی را درگیر گرده است اینکه آیا با حجم بالای مشکلات در طول روز چطور می توان زمانی برای مراجعه به آموزشگاه خیاطی گذاشت؟ رفت و آمد، هزینه، تلف شدن زمان همگی دلایلی هستند که شاید مراجعه به آموزشگاه را گزینه مناسبی ندانند. مورد بعدی در خصوص مراجعه به آموزشگاه خیاطی جهت یادگیری این هنر این است که در محیط هایی که تیم های مختلف برای آموزش مراجعه می نمایند تمرکز هر فرد بسیار کمتر بوده و به نوعی همهمه ایجاد می شود.

حال فرض می کنیم شما زمان رفتن به آموزشگاه خیاطی را دارید اما وقتی در منزل و در هنگام تمرین به سوال و مشکلی برخوردید چه باید کنید؟ موضوع بعدی در خصوص هزینه است، آیا می دانید هزینه هر جلسه آموزش خیاطی چقدر است؟ با این تفاسیر می توان حدس زد که مراجعه به آموزشگاه شاید روش مناسبی نباشد.

تصویر۵

آموزش خیاطی آسان چقدر زمان نیاز دارد؟

این موضوع ارتباط مستقیمی با انتخاب روش مناسب برای آموزش دارد. در صورتی که به سراغ شیوه صحیح آموزش بروید در سریعتر زمان ممکن می توانید به مدل مورد پسند خود دست یابید. خوشبختانه روش های ذکر شده در آموزش خیاطی سیما عمرانی بارها مورد آزمایش قرار گرفته و مشخص شده است که جدیدترین متدهای روز دنیا به ساده ترین شکل ممکن توضیح داده شده است. حتی اگر تا به حال خیاطی نکرده باشید با این آموزش در کمترین زمان ممکن می توانید به هدف خود دست یابید. هرچه تمرین بیشتری نمایید قطعا پیشرفت بهتری خواهید داشت. نحوه بیان، نوع آموزش، صبر و حوصله بالای آموزش دهنده از مسایل بسیار مهم برای یادگیری خیاطی خواهد بود.

تصویر۶

روش جدید طراحی الگو در آموزش خیاطی

عده ای معتقد هستند که طراحی الگو برایشان دشوار است و این موضوع همیشه برایشان دغدغه بوده است. خوشبختانه در آموزش سیما عمرانی طراحی الگوی در سه لاین آموزش داده می شود و اگر تمایلی ندارید نیازی به درگیر شدن با فرمول های ریاضی نبوده و می توانید از روش الگوهای شماره گذاری شده استفاده نمایید. در این روش شما به سادگی از یک متد خیاطی آماده استفاده می نمایید و فقط مدل مورد نظر خود را بر روی آن اعمال خواهید نمود. با روش های دشوار خیاطی خداحافظی نمایید.

تصویر۷

روند آموزش خیاطی به چه صورت است؟

آموزش خیاطی سیما عمرانی به صورت گام به گام پیش می رود و با مکث های قابل قبول به یادگیرنده اجازه می دهد که توضیحات را در ذهن خود به درستی دسته بندی نموده و در صورت تمایل همزمان با آموزش، خود نیز آنها را انجام دهند. این آموزش با مثال های عملی مختلفی همراه بوده و هر بخشی که آموزش داده می شود همان لحظه به صورت عملی و بر روی پارچه برش و دوخت می شود. در انتهای هر بخش آرشیوی وجود دارد که به صورت جداگانه مدل های جدید را نمایش داده و شما می توانید ایده های جالبی کسب نمایید.

تصویر۸

آموزش خیاطی آسان

یادگیری آموزش خیاطی دیگر دشوار نیست. اگر از روش های آسان برای آموزش استفاده شود در کمترین زمان ممکن به یک خیاط حرفه ای تبدیل خواهید شد. مهمترین موضوع برای آموزش خیاطی آسان آغاز یادگیری از سطح مبتدی است، در این سطح شما می توانید به صورت گام به گام با تمامی آیتم های مهم اولیه آشنا شوید و به این ترتیب برای ورود به سطح پیشرفته هیچ مشکلی نخواهید داشت.

تصویر۹

هزینه آموزش خیاطی سیما عمرانی

در آموزش خیاطی سیما عمرانی تمامی متدهای روز خیاطی با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می گیرد،  تنها با یکبار پرداخت هزینه می توانید برای همیشه خیاط شوید، با تهیه این آموزش نیازی به کلاس های حضوری و یا آموزش های دیگر نخواهید داشت و تمامی مسایل ریز و پیچیده خیاطی در آن پوشش داده شده است ،مبرهن است که یکبار پرداخت هزینه بسیار معقولانه تر از پرداخت هزینه طولانی مدت و صرف زمان و انرژی بالاتر خواهد بود.

فیلم آموزش خیاطیدی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانیفیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانوادهخرید آموزش خیاطی سیما عمرانیآموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانیآموزش خیاطی آسانکتاب آموزش خیاطیخیاطی سیما عمرانی ,

https://rosegold24.com/product-category/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C/

قهوه لاغری گانودرما
http://slimmingtea24.com/product/%d9%82%d9%87%d9%88%d9%87-%db%8c-%d8%b3%d8%a8%d8%b2-%d9%84%d8%a7%d8%ba%d8%b1%db%8c-%da%af%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *