بالاتنه اولیه لباس‌های کشی به روش خانم عمرانی

بالاتنه اولیه لباس‌های کشی به روش خانم عمرانی

برای لباس‌های کشی که نیاز به الگوی بالاتنه دارند، یک الگوی ساده می‌کشیم. بدین ترتیب که برای پارچه‌های کشی ما اول دور سینه، کمر و باسن را منهای cm6 تا ۸ و کارور و سرشانه را منهای cm1 کرده، بعد با اندازه‌های کم شده الگو را می‌کشیم.

رسم الگو: خطی به طول قد بالاتنه که منهای cm4 شده می‌کشیم، خط کمر به دست می‌آید. ازابتدای خط، خطی افقی کشیده و روی این خط cm6 داخل رفته و از زاویه cm7 پایین آمده، هلال یقه جلو را می‌کشیم.

از خط افقی بالا cm4 پایین آمده خطی موازی با خط بالا کشیده و از گوشه گردن، سرشانه کم شده را روی این خط فرود می‌آییم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

از گودی گردن تا کمر را نصف کرده، خط سینه و از گودی گردن، تا سینه را نصف کرده، خط کارور بدست می‌آید. روی خط کارور، کارور کم شده و روی خط سینه سینه کم شده را داخل شده، cm2-3 بالا رفته، از گوشه شانه به کارور و به cm2 بالا رفته وصل می‌کنیم.

روی خط کمر کمر کم شده را مشخص می‌کنیم. از کمر cm14 پایین آمده و خط باسن مشخص می‌شود. روی خط باسن باسن کم شده را علامت زده و به هم وصل می‌کنیم.

معمولاً برای پشت و جلو از یک الگو استفاده می‌کنیم، فقط برای گودی یقه پشت از زاویه cm3 پایین می‌آییم و گودی یقه پشت را رسم می‌کنیم.

 

آموزش خیاطی ,  cd اموزش خیاطی خانم عمرانی , سایت آموزش خیاطی خانم عمرانی , خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی , آموزش خیاطی بدون الگو , آموزش خیاطی مبتدی , کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی , خیاطی سیما عمرانی ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *