برش پیش مانتو به روش خانم سیما عمرانی

برش پیش مانتو به روش خانم سیما عمرانی

آستین با تکه سرشانه مطابق مدل از بالا تنه جدا می‌شود و در بالا تنه خط ۱۳ به ۲۶ بسته می‌شود و پنس سرشانه باز

از  خط (۱۸ به ۱۰) عمود بر خط ۱ کشیده و ۱۶ روی شیب سرشانه تا K مساوی ۴ سانت داخل می‌شویم و از K به خط ۲/۱ حلقه عمود رسم کرده از  حلقه به سمت پایین و بالا ۷۵ میلیمتر علامت می‌زنیم و از این نقاط یک سانت خارج می‌شویم و ساسون حلقه را تا تقاطع خط K با   حلقه کشیده می‌شود و حلقه آستین پشت از ۱۹ تا ۲۱ به وسیله پیستوله رسم می‌شود و از ۲۱ به ۱۱ هلال می‌شود.

از ۱۱ و ۱۱ و ۱۲ به خط باسن عمود می‌کنیم خطوط پهلو جلو و پشت مانتو می‌باشد از نقطه ۱۲ عمود تا خط باسن و به بالا امتداد می‌دهیم نقطه ۱۴ تا قد مانتو عمود می‌شود و به بالا امتداد داده.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

۲۵ به ۲۶= ۲۷ سانت= بزرگی سینه، برگشت روی خط از نقطه ۱۲ به ۲۷= ۵ سانت مساوی با ۱۰/۱ نصف سینه می‌باشد.

از ۲۶ تا ۲۵ دایره به سمت راست زده ۲۸ روی دایره و تا ۲۷ مساوی سرشانه جلو می‌باشد.

۲۷ به ۲۸= (۱۹ به ۱۶) % ۱؛ سرشانه جلو از سرشانه پشت یک سانت کمتر می‌باشد.

نقطه ۲۹ روی ستون ۱۳ و خط گونیا شده از ۲۵ می‌باشد.

۱۵ به ۱= ۳۰ به ۲۰ پشت یقه اولیه= ۷ سانت

۳۱ به ۲۹= ۵/۸ سانت= ۵/۱ سانت + پشت یقه

فاصله ۳۰ به ۲۵ را از ۲۸ به طرف ۲۷ داخل می‌شویم تا ۳۲٫

از ۴۳ روی خط باسن پهلوی پشت ۵/۱ سانت خارج می‌شویم و از ۴۳ پهلوی جلو ۱ سانت خارج می‌شویم از ۱۱ به ۵/۱ سانت خارج شده پهلو وصل می‌کنیم و خط را تا قد مانتو ادامه می‌دهیم.

از ۱۱ به ۱ سانت خارج شده از نقطه ۴۳ وصل می‌کنیم و خط پهلو جلو را تا قد مانتو ادامه داده از نقطه ۴۱ روی خط وسط پیش د رامتداد خط باسن ۷ میلیمتر خارج می شویم به ۳۱ مستقیم وصل کرده این خط را تا قد مانتو ادامه داده

کنترل خطوط پهلوها به روش خیاطی عمرانی

– فاصله ۴۳ خارج شده پشت تا ۴۵ باید مساوی ۴۳ خارج شده از جلو تا ۴۶ باشد همچنین فاصله (۸ به ۷) در پشت باید مساوی ۴۱ خارج شده جلو تا ۴۷ باشد.

تذکر: ۷ میلیمتر خارج شده در نقطه ۴۱، برای صاف ایستادن و خوش فرم بودن جلوی مانتو می‌باشد. پنس سرشانه به تناسب مدل برش و یا منتقل می‌شود. برای مانتو راسته الگو به همان صورت برش می‌شود.

توجه: مانتو اگر بدون یقه باشد، از ۲۹ مساوی ۲- ۱ سانت داخل شده و از این نقطه عرض یقه را داخل شده. در نتیجه قطر پنس سرشانه کمتر می‌شود و جلوی یقه صاف روی بدن می‌ایستد.

اگر بخواهیم کمر مانتو کمی کرستی شود پنس کمر جلو با قطر کمتر رسم می‌شود و در پشت پنس بزرگ به  کمر منتقل می‌شود با قطر ۳- ۲ سانت.

 

 

فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی , cd اموزش خیاطی خانم عمرانی , آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانواده , خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی , آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی , آموزش خیاطی آسان , کتاب آموزش خیاطی , خیاطی سیما عمرانی ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *