بلوز آستین سرخود زیر سینه برش‌دار به سبک خانم عمرانی

بلوز آستین سرخود زیر سینه برش‌دار به سبک خانم عمرانی

میزان پارچه: ۷۵ تا ۱۳۰ سانتیمتر برای بلوز و تونیک. اگر قد لباس را بلندتر بخواهیم (برای پیراهن) میزان پارچه باید بیشتر باشد / ۱۰ سانت پارچه ساده برای یقه.

الگو و برش: برای آستین این مدل احتیاج به دو عدد مستطیل داریم. جهت بدست آوردن طول این مستطیل، از سرشانه تا زیر سینه را اندازه زده، این عدد را ضربدر ۲ کرده (قسمت پشت هم روی آن است) و حاصل را منهای ۵ می‌کنیم. عرض این مستطیل نیز به اندازه قد آستین دلخواه است. (شکل۱)

برای یقه نیز احتیاج به دو عدد مستطیل به عرض cm10 و به طول مستطیل اول داریم (شکل۲)

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

در آخر، روی دولای بسته دور زیر سینه را مشخص کرده، به اندازه قد دلخواه پایین آمده و  دور باسن را مشخص کرده و خط زیر سینه و خط باسن را بهم وصل کرده و برش می‌زنیم. ۲ عدد از این برش مورد نیاز است (شکل۳).

دوخت: ابتدا ۲ تکه یقه را رویهم می‌گذاریم بطوری که روی پارچه به روی پارچه باشد. نصف عرض آن را مشخص کرده و از بالا و پایین به ارتفاع cm15 می‌دوزیم. سپس یقه را به رو برگردانده و هر طرف آن را به طول مستطیل آستین می‌دوزیم. (شکل۴)

آستین را از طول تا زده، حال تکه پایینی لباس را هم از جلو و هم از پشت جداگانه به عرض تکه آستین وصل می‌کنیم. در آخر، خط زیر آستین و پهلو را می‌دوزیم. (شکل۵)

 

 

فیلم آموزش خیاطی , دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی , فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده , خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی , آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی , آموزش خیاطی آسان , کتاب آموزش خیاطی , خیاطی سیما عمرانی ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *