بلوز جلوچین به روش آموزش خیاطی خانم عمرانی

بلوز جلوچین به روش آموزش خیاطی خانم عمرانی

میزان پارچه: ۲ متر

الگو و برش: برای این بلوز احتیاج به ۲ عدد مربع به اضلاع  داریم، ۲ عدد مربع را رویهم قرار می‌دهیم. قد بلوز را در قسمت پشت از خط شانه تا حدود باسن اندازه زده، آن را دو برابر می‌کنیم و حاصل را به عدد ۳ تقسیم کرده تا حاصل فرمول بدست آید: حاصل فرمول (  قد بلوز)

از زاویه سمت چپ بالا، حاصل فرمول را بصورت کلوش اندازه می‌زنیم. خط هلال بدست آمده، پشت بلوز می‌باشد. بعد از خط هلال، روی ضلع بالا دور سینه کم شده و روی ضلع سمت چپ،  باسن یا  باسن کم شده را اندازه می‌زنیم. وسط هلال اول (پشت بلوز) را پیدا کرده و از آن به اندازه  کمر به داخل مربع می‌رویم. حال این سه نقطه را بصورت هلال بهم وصل می‌کنیم تا خط وسط جلوی لباس بدست آید.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

روش ضلع بالا، از بعد از هلال پشت لباس، cm7 وارد می‌شویم و روی هلال، cm3-2 پایین می‌آییم (۲ برای گردن‌های لاغر و ۳ برای گردن‌های گوشتی) و هلال یقه پشت را رسم می‌کنیم. از ضلع بالا، cm4-3 پایین آمده و یک خط افقی می‌کشیم. حال از گوشه گردن پشت، اندازه سرشانه کم شده را روی این خط فرود می‌آییم.

روی خطی که سرشانه پشت را فرود آمده بودیم، از هلال قسمت جلوی لباس به اندازه cm6 وارد می‌شویم. مجدداً از خط افقی اول cm2 دیگر پایین آمده و یک خط می‌کشیم. حال از cm6که وارد شده بودیم، به اندازه سرشانه کم شده روی این خط جدید فرود می‌آییم تا سرشانه جلو بدست بیاید. انتهای دو سرشانه را با یک خط بهم وصل کرده و وسط آن را پیدا می‌کنیم.

از این نقطه برای بلندی حلقه (cm18) پایین می‌آییم و به حد فاصل خط جلو و پشت بلوز وصل می‌کنیم. خط بدست آمده در انتهای حلقه خط سینه می‌باشد. در خط وسط جلو، از خط سینه بای بازی یقه cm3 بالا رفته و آن را به ابتدای سرشانه جلو وصل می‌کنیم.

دوخت: ابتدا خط وسط پشت را می‌دوزیم. همچنین از انتهای یقه، خط وسط جلو را هم می‌دوزیم. بلوز را باز کرده و سرشانه‌ها را بهم وصل می‌کنیم. یک کش ۱ سانتی به اندازه قد بلوز از انتهای یقه آماده کرده و آن را بصورت کشیده از انتهای یقه، روی خط وسط جلو می‌دوزیم. دور تا دور یقه پشت و جلو را توگذاشته و همچنین پایین بلوز را سردوز کرده و یا تو می‌گذاریم.

برای آستین این بلوز، می‌توان از قسمت کلوش که در ابتدا برش زده بودیم، استفاده کنیم و آن را از وسط خط هلال به هلال حلقه بالاتنه وصل کنیم که در این صورت، سرآستین حالت نیز پیدا می‌کند.

آموزش خیاطی ,  cd اموزش خیاطی خانم عمرانی , سایت آموزش خیاطی خانم عمرانی , خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی , آموزش خیاطی بدون الگو , آموزش خیاطی مبتدی , کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی , خیاطی سیما عمرانی ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *