بلوز خفاشی با تکنیک های آموزش خیاطی خانم عمرانی

بلوز خفاشی با تکنیک های آموزش خیاطی خانم عمرانی

میزان پارچه: cm75 برای بلوز و cm20 برای کمر پایین بلوز با عرض ۱۵۰ (حدوداً یک متر پارچه)

الگو و برش: ابتدا پارچه را از وسط عرض پارچه تا می‌کنیم بطوری که ترکی روی ترکی قرار بگیرد. سپس ترکی پارچه را قیچی می‌زنیم تا باعث جمع شدگی پارچه نشود و مقدار اضافه‌تر از ۷۵ سانتی‌متر را از پارچه جدا می‌کنیم. همه اضلاع مربع به غیر از دولای بسته را، cm1 زاپاس گذاشته و یک خط می‌کشیم و الگو را روی این خطوط جدید پیاده می‌کنیم.

برای یقه جلو، از زاویه دولای بسته، cm7 داخل شده و cm6 پایین می‌آییم و هلال یقه را می‌کشیم. در ضلع پایین مربع و از زاویه روبرو به یقه جلو، cm7 بالا رفته و cm3 پایین می‌آییم و هلال یقه پشت را رسم می‌کنیم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

مجدداً در ضلع پایین و این بار از زاویه دولای بسته به اندازه دور سن cm- 5 تا ۱۰ بالا رفته، همین اندازه را از زاویه وارد می‌شویم و بصورت مربع بهم وصل می‌کنیم و گوشه آن را کمی هلال می‌کنیم. برای مچ آستین، در زاویه سمت چپ بالای مربع یک خط اریب می‌کشیم و دقت می‌کنیم که اندازه هر دو ضلع مثلثِ ایجاد شده با هم برابر باشند.

(اندازه این خط اریب معمولاً cm18 است). در نهایت قسمت‌های هاشور خورده را برش می‌زنیم.

دوخت: ابتدا درز وسط پشت را می‌دوزیم. سپس بلوز را باز کرده، یقه پشت و جلو را رویهم گذاشته و از گوشه گردن تا مچ آستین را می‌دوزیم. دور مچ و یقه را سر دوز کرده و cm1 به پشت تا زده، چرخ می‌کنیم.

تکه کمر پایین را دولا کرده و دو سر آن را می‌دوزیم و به رو می‌کنیم. وسط کمر را روی خط پهلوی بلوز گذاشته و تا cm6-5 مانده به خط پهلوی دیگر، کمر را بصورت دولا به بلوز وصل می‌کنیم. مقدار ۵ تا ۶ سانتی که به آن کمر نمی‌دوزیم، برای جای گره کمر اضافه می‌باشد. اگر قبل از وصل کمر، پایین بلوز گشاد بود، کمر را بصورت کشیده به بلوز وصل می‌کنیم تا کمی کمر بلوز را جمع کند.

 

آموزش خیاطی خانم عمرانیسی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی ,  آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانوادهخرید آموزش خیاطی خانم عمرانیآموزش خیاطی بدون الگوآموزش خیاطی مبتدیکتاب آموزش خیاطی سیما عمرانیخیاطی سیما عمرانی ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *