بلوز گره‌ای باز آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی

بلوز گره‌ای باز آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی

(این مدل برای روی سارافون یا لباس دکلته مناسب است) می‌توان بند جلوی لباس را گره زد و یا از سگک استفاده کرد.

میزان پارچه: ۲ متر

الگو و برش: از الگوی پایه کش استفاده می‌کنیم. در این مدل، برای اندازه‌گیری قد بالاتنه، بند را داخل گودی کمر می‌بندیم و قد بالاتنه را اندازه می‌زنیم و یا اینکه به روش معمول الگو را رسم می‌کنیم و سپس خط کمر جدید را cm4 بالاتر از خط کمر الگو می‌کشیم و مدل را روی خط کمر جدید پیاده می‌کنیم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

روی خط وسط جلو، از خط کمر cm7 بالا می‌رویم. روی خط سرشانه از طرف گوشه گردن cm1 وارد شانه شده و به cm7 بالای خط کمر وصل می‌کنیم و قسمت هاشور خورده را جدا می‌کنیم. وسط این خط را پیدا کرده و یک ساسون cm3 به طول cm7 در این قسمت رسم کرده که این ساسون روی الگو از بالا به پایین بسته می‌شود. همچنین روی خط وسط جلو از خط کمر cm5 پایین می‌آییم. در خط پایین لباس، cm3 از طرف وسط جلو وارد شده و به cm5 پایین خط کمر وصل می‌کنیم و قسمت هاشور خورده را برش می‌زنیم. (شکل۱)

برای ایجاد حالت گره و چین جلوی لباس، خط کمر را از طرف وسط جلو قیچی می‌کنیم طوری که در پهلو به یک نقطه وصل باشد. از این نقطه یک خط صاف به طرف بیرون می‌کشیم و تکه بالا و تکه پایین را نسبت به این خط cm5-7 اوزمان میدهیم (مجموع اوزمان cm10-14 است) سپس عرض cm10-14 اوزمان را از خط وسط جلو به اندازه cm35-30 بیرون می‌رویم و زاویه ایجاد شده در بالا و پایین را از بین می‌بریم (به اندازه cm3 تا۵) (شکل۲)

از زاویه ضلع پایین، مقدار اضافه برای گره، (cm10) به طرف پایین می‌آییم و به وسط جلو انتهای زاویه‌ای که از بین برده‌این، وصل می‌کنیم. (شکل۲)

دوخت: ابتدا به یقه پشت، نوار اریب می‌دوزیم تا از کشیدگی یقه جلوگیری کند طوری که نوار اریب روی سرشانه زاپاس داشته باشد تا سر نوار اریب داخل درز سرشانه بخوابد. سپس خط سرشانه را رویهم گذاشته و زاپاس یقه جلو را روی سرشانه تا می‌کنیم و خط سرشانه را می‌دوزیم. در انتها، یقه جلور را در امتداد دوخت بالا، cm1 تو گذاشته و چرخ می‌کنیم.

نکته: اگر خواستیم قد لباس بلندتر باشد، قد الگو را اضافه کرده ولی اوزمان را روی همان خط کمر پیاده می‌کنیم.

فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی , cd اموزش خیاطی خانم عمرانی , آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانواده , خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی , آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی , آموزش خیاطی آسان , کتاب آموزش خیاطی , خیاطی سیما عمرانی ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *