بلوز یقه دراپه آستین کیمونو همراه با خانم سیما عمرانی

بلوز یقه دراپه آستین کیمونو همراه با خانم سیما عمرانی

(اگر بخواهیم بلوز آستین کیمونو یقه دراپه شود)

میزان پارچه: ۵/۱ متر – ۳۰ سانتی‌متر از رنگ دیگر برای تاپ زیری

الگو و برش: از الگوی بالاتنه کش که آستین کیمونو شده، استفاده می‌کنیم. در کیمونوها برای پشت و جلو لباس از یک الگو استفاده می‌شود. فقط برای پشت، گودی یقه را پر کرده و برش می‌زنیم.

برای دراپه یقه، در قسمت جلوی الگو، گشادی یقه را به دلخواه اندازه زده و از گوشه گردن این اندازه را روی الگو پایین می‌آییم. (شکل۱)

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

حال این خط را طوری قیچی می‌کنیم که در خط پهلو به یک نقطه متصل باشد. پارچه را بصورت اریب تا کرده قسمت پایین الگو را روی دولای بسته گذاشته و قسمت بالایی را آنقدر اوزمان می‌دهیم تا فاصله دولای بسته پارچه تا گوشه گردن، اندازه گشادی یقه دلخواه (در ) شود (شکل۲). از این خط روی دولای بسته cm12-10 بالا رفته و مجدداً به گوشه گردن وصل می‌کنیم. روی این خط cm4 تا ۶ زاپاس گذاشته و این خط را تا زده، cm4 تا ۶ به پشت تا می‌خورد. بعد سرشانه را با زاپاس قیچی زده و حالت سجاف شکل (۲) برش می‌خورد.

چون دراپه این مدل تا کمر است، حتماً باید یک تاپ زیر آن وصل کنیم که این تاپ را از الگوی ساده فقط برای جلو لباس آماده می‌کنیم.

دوخت: یقه تاپ را تمیز دوزی کرده، تاپ را زیر دراپه (قسمت جلو) گذاشته و از سرشانه و پهلو روی زاپاس‌ها یک دوخت می‌رویم، تاپ به بالاتنه یقه دراپه (جلو) وصل می‌شود. بعد پشت لباس را روی جلو گذاشته و خط بالای آستین و پهلو را می‌دوزیم.

آن مقدار را که در بالای گشادی یقه بصورت سجاف اضافه کرده بودیم، به داخل یقه تا کرده و به سرشانه وصل می‌کنیم.

فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی , خرید سی دی آموزش خیاطی , سایت آموزش خیاطی خانم عمرانیخرید اینترنتی خانم عمرانی , خیاطی بدون الگو ,  آموزش خیاطی آسان , کتاب خیاطی سیما عمرانیخیاطی خانم عمرانی ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *