بلوز یقه هفت با آستین حلقه‌ای با خیاطی خانم عمرانی

بلوز یقه هفت با آستین حلقه‌ای با خیاطی خانم عمرانی

الگوی اولیه بالا تنه را رولت می‌کنیم پنس سرشانه را به پنس کمر منتقل می کنیم از نقطه ۲۹ ابتدای سرشانه مطابق مدل داخل می‌شویم.

از ج ۲۹ تا O مساوی ۴ سانت روی شیب سرشانه داخل می‌شویم و از O به طور هلال به ۲/۱ بلندی کف حلقه وصل می‌کنیم. از نقطه ۳۰ بازی یقه را تا O علامت زده.

۱۸- ۱۲= O به ۳۰ دو نقطه O ج ۲۹ با هلال وصل می‌کنیم و برای خوش فرم ایستادن یقه پنس کوچک ۱- ۵/۰ ساتنی از گودی یقه تا نوک سینه رسم کرده. از گودی حلقه آستین پنس کوچکی به قطر ۱- ۵/۰ سانت تا نوک سینه کشیده از خط سینه وسط جلو ۵/۰- ۱ سانت پایین آمده به نوک سینه وصل می‌کنیم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

۳ پنس کوچک به قطر ۱- ۵/۰ سانت روی الگو بسته می‌شود و به پنس سرشانه و کمر منتقل می‌شود پنس حلقه آستین و وسط جلو برای خوش فرم ایستادن لبه در قسمت جلو و حلقه آستین می‌باشد. شکل ۱ از ۲/۱ بلندی کف حلقه با هلال به برجستگی سینه وصل می‌کنیم و با برش این خط و پنس زیر سینه الگو به دو قسمت می‌شود در قسمت شماره ۱ مطابق شکل از O مستقیم به خط کمر وصل می‌کنیم اضافات سینه در وسط جلو را از برجستگی سینه داخل شده خط برش اصلاح می‌شود و در قسمت ۲ هلال برجستگی را دوباره رسم می‌کنیم.

مانتو با آستین رگلان به روش سیما عمرانی

پیش مانتو

چنان که پنس حلقه پشت الگو باز باشد در قسمت پیش هم در حلقه آستین پنس ۵/۱ سانت در حلقه ایجاد می‌کنیم و ۵/۱ سانت از قطر پنس سرشانه کم می‌شود و باقیمانده پنس سرشانه به خط سینه (۱۴ به ۱۳) منتقل می‌شود.

آستین را از نقطه ۱۱ برابر با ۱ سانت داخل ۲۷ بالا تنه شده به طوری که نقطه ۷ نزدیک نقطه ۲۲ قرار گیرد دور الگوی آستین خط کشیده از نقطه ۱۱ بالا تنه مساوی ۸ سانت پایین آمده ۱۱ و از ۱۱ مساوی ۴ سانت به بیرون گونیا کرده.

به مرکز Z تا ۱۱ دایره به سمت چپ می‌زنیم تا امتداد خط ۲۰ را در نقطه ۲۰ قطع کند. از ۳/۱ هلال یقه جلو را از ۳۰ داخل شده و از این نقطه با قوس مختصر به Z وصل می‌کنیم و از Z به ۱۱ بالا تنه و به ۲۰ آستین با هلال کم وصل می‌کنیم اگر بخواهیم سردست آستین کمی گشاد باشد ۴- ۲ سانت خارج می‌شویم و به ۲۰ وصل می‌کنیم.

در صورت استفاده از اپل از انتهای سرشانه ۵/۱- ۱ سانت بالا رفته و سرشانه جدید را با هلال به ابتدا سرشانه و از طرف دیگر به سر دست رسم کرده.

 

آموزش خیاطی ,  cd اموزش خیاطی خانم عمرانی , سایت آموزش خیاطی خانم عمرانی , خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی , آموزش خیاطی بدون الگو , آموزش خیاطی مبتدی , کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی , خیاطی سیما عمرانی ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *