خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی

خرید بسته‌های آموزش خیاطی خانم عمرانی

 

خیاطی و یادگیری آن از سال های گذشته بسیار پرطرفدار بوده است. آموزش این هنر پرطرفدار و پر درآمد نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در زمینه آموزش خیاطی، افراد زیادی مشغول به کار می باشند و از حرفه ای ترین افراد در زمینه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی می باشد. خانم سیما عمرانی از حرفه ای ترین افراد در آموزش خیاطی است که فعالیت های زیادی در زمینه آموزش حضوری و غیر حضوری نیز دارند. ایشان با چاپ کتاب های متعدد و تهیه سی دی های آموزشی توانسته است گام بسیار موثری در زمینه آموزش خیاطی در ایران بردارد. اکثر کسانی که به دنبال یادگیری خیاطی هستند دارای وقت کافی برای رفتن به کلاس های حضوری نمی باشند. برای همین هم آموزش غیرحضوری امروزه دارای هواداران زیادی می باشد.

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی:

آموزش های غیر حضوری خانم سیما عمرانی دارای کیفیت بسیار زیادی می باشد. ایشان در آموزش های خود از به روز ترین متدهای آموزشی استفاده می کنند. برای تهیه کتاب ها و سی دی های آموزشی خانم سیما عمرانی می توان به روش های مختلفی اقدام به تهیه آن ها نمود. از روش های خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی خریدهای پستی و یا خریدهای اینترنتی می باشد. خرید پستی آموزش خیاطی خانم عمرانی چه کتاب ها و چه سی دی های آموزشی به این صورت است که پس از ثبت سفارش و خرید، بسته پستی پک های آموزشی را از پست تحویل می گیرید و مبلغ آن را هم می توانید پس از تحویل به مامور پست پرداخت کنید. در خرید اینترنتی خانم عمرانی نیز پس از ثبت سفارش و خرید کتاب های آموزشی، آن ها به آدرس شما فرستاده می شوند و می توانید در محل و یا به صورت اینترنتی هزینه کتاب ها را پرداخت کنید.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

کتاب های آموزشی خانم سیما عمرانی که می توانید آن ها را به صورت پستی و یا اینترنتی خریداری نمایید شامل عناوین بسیار متنوع و مفید می باشند که در ذیل شرح مختصری از این کتاب ها را بیان می کنیم.

جلد اول کتاب آموزشی خیاطی سیما عمرانی:

در جلد اول کتاب خانم سیما عمرانی مطالب بسیار مهم و کاربردی در خصوص آشنایی با خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی ارائه شده است. در این کتاب روش سادریک که ابداع خانم عمرانی می باشد آموزش داده شده است. موضوعات ارائه شده در جلد اول به صورت کاملاً کاربردی و مسائل اولیه و احتیاجات شروع خیاطی را بیان می کند.

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی

جلد دوم کتاب آموزشی خیاطی سیما عمرانی:

در جلد دوم کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی، در ادامه مسائل جلد یک در خصوص مسائل پایه ای و اولیه خیاطی توضیحات کاربردی مهمی را ارائه داده است. در این کتاب نیز بحث های پایه و اساسی در مورد خیاطی و نکات مهم برای شروع این هنر زیبا بیان شده است. پیشنهاد می گردد که علاقمندان به یادگیری خیاطی حتما این دو کتاب را برای شروع آموزش ها با هم تهیه و مطالعه نمایند.

جلد سوم کتاب آموزشی خیاطی سیما عمرانی:

جلد سوم کتاب های خانم عمرانی شامل یک بخش جالب و پرطرفدار برای خانم ها می باشد. در این جلد ایشان به آموزش طراحی و دوخت مانتوهای فانتزی پرداخته است. مانتوهایی که طرفداران زیادی در بین خانم ها دارا می باشد. در این کتاب علاوه بر آموزش به نکات کاربردی و مهمی اشاره شده است که در طراحی و دوخت این نوع مانتوها بسیار مهم می باشد.

شکل ۳

جلد چهارم کتاب آموزشی خیاطی سیما عمرانی:

در جلد چهارم کتاب های آموزش خیاطی، خانم عمرانی به نحوه دوخت انواع لباس های کشی پرداخته است. طراحی و دوخت لباس های کشی بسیار سخت است و به دقت زیادی نیاز دارد. خانم عمرانی با آموزش های خاص و حرفه ای خود در این زمینه توانسته که این آموزش ها را به صورت بسیار روان و راحت ارائه کند. بسته های خرید پستی آموزش خیاطی خانم عمرانی  علاوه بر کتاب شامل دی وی دی های آموزشی نیز می باشد. این دی وی دی ها شامل ۲۰۰ ساعت آموزش تصویری هستند. ناگفته نماند که این دی وی دی ها دارای کیفیت بسیار بالایی است.

در این قسمت موضوعات هر یک از دی وی دی ها را برای شما توضیح می دهیم.

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره یک:

در این برنامه آموزشی که شامل ۱۵ جلسه آموزشی مفید می باشد خانم عمرانی به آموزش خیاطی مقدماتی پرداخته است. علاوه بر این ها ایشان به آموزش دوخت انواع چادرها و مقنعه ها، آموزش انواع دامن ها، دوخت انواع وسایل اشپزخانه و آموزش کوتاه کردن لباس پرداخته است.

خرید آموزش خیاطی

دی وی دی آموزشی خیاطی خانم عمرانی شماره دو:

با خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی در مجموعه آموزشی دوم که شامل ۱۲ جلسه می باشد، خانم عمرانی به آموزش دوخت انواع لباس های نوزاد وسایل اتاق نوزاد می پردازد. علاوه بر لباس های نوزاد، ایشان به آموزش تبدیل الگوی اولیه به لباس و شنل های مختلف نیز پرداخته است.

شکل ۵

دی وی دی آموزشی خیاطی خانم عمرانی شماره سه:

در دی وی دی شماره سه آموزش های طراحی و دوخت وسایل اشپزخانه موجود است. در این برنامه که ۱۲ جلسه را شامل می شود به آموزش دوخت انواع پالتوها و پیراهن های مردانه به صورت حرفه ای پرداخته می شود.

شکل ۶

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره چهار:

این برنامه آموزشی شامل ۱۴ جلسه آموزشی و با موضوعات طراحی و دوخت انواع شلوارها برای انسان های چاق و یا معمولی و یا حتی شلوار بارداری، طراحی انواع آستین ها برای افراد چاق، طراحی الگو و دوخت انواع پالتو تهیه شده است.

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره پنج:

در برنامه شماره پنج که شامل ۱۲ جلسه می باشد موضوعاتی چون آموزش طراحی و دوخت انواع دامن ها، تونیک آبشاری، آستین کیمونو، دوخت و نواردوزی آستین، دوخت گره ای و… ارائه شده است.

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره شش:

این برنامه نیز دارای ۷ جلسه آموزشی می باشد و بیشتر به طراحی و دوخت انواع آستین ها پرداخته است.

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره هفت:

شامل ۱۱ جلسه آموزشی مفید و پرکاربرد می باشد. در این برنامه ها به اندازه گیری دامن ساده، دوخت دامن چاک دار، زیپ معمولی، مقنعه چانه دار، شال و مقنعه، دوخت یقه زیر مانتو، اندازه گیری بالاتنه و.. پرداخته می شود.

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره هشت:

این برنامه شامل ۱۰ جلسه و مشتمل بر بخش های اندازه گیری آستین، تغییر الگوی آستین، سه جاف انواع یقه، دوخت شنل برای عروس، شنل برای زمستان، انتقال پنس، لباس های بدون برش ومی باشد.

شکل ۷

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره نه:

در این برنامه ۱۲ جلسه ای خانم عمرانی به آموزش در خصوص مدل گره ای بر روی سینه، جیب درز پهلو برای مانتو و دامن، چادر ملی، مانتو آزاد و کلوش و …. پرداخته است.

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره ده:

خانم سیما عمرانی در این برنامه ۱۲ جلسه ای روش های طراحی و دوخت آستین دو تکه کتی، یقه انگلیسی و شکاری، یقه انگلیسی سرخود، یقه امریکایی، یقه ارشال، شلوارهای دم پا گشاد ورا آموزش می دهد.

شکل ۹

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره یازده:

این برنامه شامل ۱۰ جلسه می باشد و آموزش های طراحی و دوخت پارچه های توری بافتی، گیپور، اشکالات اندامی، دامن های بدون قرنیه، دامن آزاد مدل دار، یقه حلزونی، دامن کلوش برش دار و …. را شامل می شود.

شکل ۸

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره دوازده:

خانم عمرانی در این برنامه جالب و ۱۰ جلسه ای به آموزش طراحی و دوخت پوشش روی لباس، آموزش دامن فون، دامن جیب دار، دامن جناقی، دامن پایه، و آشنایی با ابزار خیاطی پرداخته است.

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره سیزده:

این برنامه نیز شامل ۱۲ قسمت آموزشی مفید و دارای قسمت های آموزش جلیقه دولایه، دامن ترک، دوخت مقنعه، روسری لبنانی، لباس زنانه، دوخت شلوار مردانه و زنانه می باشد.

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره چهارده:

این برنامه دارای ۱۰ جلسه آموزشی می باشد و در آن آموزش های الگوی بالاتنه، نقاب روسری، سارافون آزاد، لباس جلو گره ای، یقه گره ای، دوخت پرده اشپزخانه وارائه می شود.

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره پانزده:

این برنامه نیز دارای ۱۰ جلسه آموزشی و مشتمل بر آموزش های پرده والان نیم دراپه، بلوز آستین سخورد، یقه کرواتی، بلوز یا تونیک غیرمتقارن، روپوش والان دار، گره در روی کمر، دامن برش دار ومی باشد.

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره شانزده:

این برنامه با ۱۳ جلسه آموزشی شامل آموزش های مانتو پهلو دار، مانتو یقه کرواتی، مانتو یقه دراپه بدون دکمه، کت کوتاه روی لباس، آستین دکمه دار و… می باشد.

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره هفده:

این برنامه نیز شامل ۸ جلسه آموزشی و شامل آموزش های لباس ثریایی، پیراهن بارداری و …. می باشد.

 

آموزش خیاطی خانم عمرانیسی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی ,  آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانوادهخرید آموزش خیاطی خانم عمرانیآموزش خیاطی بدون الگوآموزش خیاطی مبتدیکتاب آموزش خیاطی سیما عمرانیخیاطی سیما عمرانی ,

 

 

فروشگاه دمنوش های لاغری و گیاهی با قیمت مناسب
http://slimmingtea24.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *