دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی

صفر تا صد با آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی

 

در گذشته، به‌عنوان مثال تا ۲۰ سال پیش در خانه هر زن ایرانی‌ یک چرخ خیاطی وجود داشت؛ و خانم‌ها در کنار آشپزی و دیگر کارهای منزل از مادران خود خیاطی نیز یاد میگرفتند. در آن دوران‌ها آموزش خیاطی صرفاً جهت دوخت و دوزهای خانگی بود؛ و هدف چیز دیگری نبود. ولی امروزه با گسترش فضای کسب و کارهای خانگی و غیر خانگی خیاطی نیز شکل و شمایل جدیدی به خود گرفته و رفته رفته از شکل سنتی خود که صرفا به‌عنوان یک هنر شناخته می‌شد خارج شده و به فنی برای درآمدزایی تبدیل شده است. به همین خاطر خانم‌های زیادی به دنبال خرید کتاب آموزش خیاطی و سی دی آموزش خیاطی می‌روند. در ادامه می‌خواهیم شما را با محصولی آشنا کنیم که به کمک آن می‌توانید به سادگی آب خوردن خیاطی را بیاموزید.

آموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلم

افراد زیادی هستند که سالانه هزینه‌های گزافی را صرف آموزش خیاطی می‌کنند. کلاس‌های آموزش خیاطی که بیرون انجام می‌شود به این خاطر که اغلب به‌صورت خصوصی هستند گاه بسیار پرهزینه بوده و گاه نیز کیفیت‌های لازم را ندارند. به‌علاوه با توجه به شلوغی شهرها بخصوص در شهرهای صنعتی مسئله رفت و آمد نیز خود به معضلی بزرگ بدل شده است. به گونه‌ای که اگر شما بخواهید کلاس آموزش خیاطی را بیرون از منزل تجربه کنید در کنار هزینه‌های گزاف مجبورید ساعت‌ها وقت خودتان را در حجم سنگین ترافیک و رفت و آمد به کلاس درس بگذرانید؛ و این در صورتی است که کلاس آموزشی‌تان بازدهی قابل قبولی داشته باشد.

از طرفی امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دست هر فردی از اعضای خانواده لااقل یک گوشی تلفن همراه است؛ که می‌شود به غیر از تماس گرفتن و سر زدن به شبکه‌های اجتماعی از آن استفاده‌های مفید دیگری نیز کرد. اگر دارید به این فکر می‌کنید که به یک کلاس آموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلم خوب بروید؛ و نمی‌توانید تصمیم درستی بگیرید. اگر نمی‌دانید کجا می‌توانید یک کلاس آموزش خیاطی خوب پیدا کنید دست نگه دارید. dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی محصولی است که قصد معرفی آن را داریم. دیگر فرقی نمی‌کند تهرانی باشید یا شهرستانی، سواد خیاطی داشته باشید یا نداشته باشید. قبلاً سابقه کار خیاطی را داشته باشید یا خیر. با اموزش خیاطی خانم عمرانی می‌توانید به کمک گوشی تلفن هوشمند خود و یا تلویزیون خانه خیاطی را بی دردسر از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید؛ و از آموختن خود لذت ببرید.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

شرح محتویات بسته آموزش خیاطی خانم عمرانی

بسته‌ای که قصد معرفی آن به شما را داریم بسته‌ای است که در آن با بیست و یک دی وی دی روبرو خواهید بود. هر یک از این دی وی دی‌ها به‌صورت فهرست‌وار در این پکیج معرفی شده و با کمک آن‌ها می‌توانید cd اموزش خیاطی خانم عمرانی را در خانه خودتان از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید؛ و یاد بگیرید. در ادامه به طور مختصر به معرفی محتویات هر دی وی دی و سر فصل‌های یادگیری دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی پرداخته‌ایم. (تصویر۲)

دی وی دی اول آموزش خیاطی خانم عمرانی

دی وی دی اول این محصول آموزشی شامل پانزده جلسه آموزش است؛ که از مقدمات خیاطی شروع می‌شود؛ و در ابتدا دوخت‌های آسان را به شما آموزش می‌دهد. وسایل ساده‌ای که می‌توانید در همان ابتدای کار شروع به دوختن آن‌ها کنید شامل وسایل آشپزخانه مثل پیشبند، دستگیره، جاحوله‌ای و سرویس آشپزخانه است. پس از اینکه از این مرحله عبور کردید؛ در جلسات بعدی در فیلم‌های آموزشی خانم عمرانی به آموزش دوخت انواع چادر اشاره شده است. مثل چادر نماز، چادر ملی. همچنین هرچه جلوتر بروید با دوخت و دوزهای مشکل‌تری مثل دوخت دامن‌های سرخپوستی، دوخت کت همراه با آستین کیمونو، دوخت پیراهن‌های راحتی یا گوشه والن دار، روش‌های کوچک کردن لباس‌ها، دوخت زیپ‌های مخفی و … آشنا می‌شوید.

دی وی دی آموزش خیاطی

دی وی دی دوم آموزش خیاطی خانم عمرانی

اگر آموزش‌های دی وی دی اول را کامل کرده باشید می‌توانید به خودتان تبریک بگویید. شما دیگر رسماً وارد دنیای بزرگ خیاطی شده‌اید. در دیسک دوم این مجموعه از آموزش، خانم عمرانی در دوازده جلسه شما را با دوخت‌های مشکل‌تری آشنا می‌کنند؛ که از این جمله می‌توان به دوخت انواع کیف نوزادی، دوخت انواع شنل، دوخت جا لباسی نوزاد، دوخت انواع لباس نوزاد، دوخت جیب‌های رو، دوخت انواع آستین‌های پاکتی کلوش و دمپا، شنل چوپانی و دیگر موارد اشاره داشت. البته یادتان نرود خیاطی تنها دوخت و دوز نیست. کشیدن الگو و طراحی نیز بخش دیگری از خیاطی است که در سی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی نیز به‌طور کامل به آن پرداخته شده است. در همین دی وی دی دوم شما می‌توانید با مراحل تبدیل الگوی اولیه طراحی به سارافون و لباس‌های گوشه‌دار آشنا شوید. تا برای آموزش‌های بعدی بتوانید از آن کمک بگیرید. (تصویر۴)

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی شماره سه

دیسک سوم آموزش‌های خانم عمرانی که شامل دوازده جلسه آموزش کامل است به‌طور عمده به آموزش دوخت انواع آستین پرداخته است. شما در بخشی از این دوازده جلسه با دوخت انواع آستین مثل آستین‌های دو تکه کتی، آستین‌های مردانه مچی و بلیطی، آستین‌های کلوش سرخود، چادر نمازهای آستین‌دار و موارد مشابه آشنا می‌شوید. در دیگر بخش‌ها نیز به آموزش دوخت انواع یقه‌های مردانه پایه سرخود و یا پایه جدا، دامن‌های لنگی، دامن‌های حلزونی شکل والن سرخود و دوخت یقه‌های آرشال برای کت‌ها (که به صورت جدا دوخته شده و می‌توان آن را به کمک دکمه به کت متصل کرد.) پرداخته شده است. (تصویر۵)

دی وی دی چهارم آموزش خیاطی خانم عمرانی

همان‌طور که در توضیح موارد دیسک دوم به آن اشاره شد طراحی و الگو کشیدن نیز بخش مهمی از dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی است؛ که باید آن را به صورت صحیح آموزش ببینید. در dvd چهارم به بحث کشیدن الگوهای ساده پرداخته شده و هدف آن آشنایی کارآموزان با این فن است. به همین خاطر در چهارده جلسه آموزش مجزا به طراحی الگو اشاره شده است. یکی از الگوها و برش‌های ساده در سی دی آموزش خیاطی الگوی شلوار است. در جلسات اول این دیسک، شما با مواردی مثل کشیدن الگوی پایه شلوار، برش الگوی شلوار، روش اندازه گیری ران برای کشیدن الگوی شلوار، نحوه کشیدن الگوی پشت شلوار، نکته‌های مهم در دوخت شلوار برای افراد چاق و شکم‌دار و روش‌های دوخت انواع شلوار آشنا می‌شوید؛ و در دیگر جلسات به آموزش نحوه زدن الگوی برش پالتو و روش دوخت آن، روش طراحی آستین برای افراد چاق و مسئله شیب آستین و غیره پرداخته شده است. (تصویر۶)

دی وی دی پنجم آموزش خیاطی خانم عمرانی

اگر موفق شوید آموزش چهار دیسک اول را با موفقیت پشت سر بگذارید می‌توانید این ادعا را داشته باشید که آموزش‌های لازم برای تبدیل شدن به یک خیاط نیمه حرفه‌ای را آموخته‌اید. از این پس در دیسک‌های آموزش خانم عمرانی شما با دوخت انواع دیگر لباس‌ها و ریزه کاری‌های آن‌ها آشنا می‌شوید؛ و به روش‌های خاص در کشیدن الگو و برش آن می‌پردازید. به‌عنوان مثال در دیسک پنجم در قالب دوازده جلسه آموزشی به این موارد اشاره شده است: آموزش دوخت زیپ مخفی در کمر، آموزش دوخت دامن شلواری، آموزش کشیدن الگو برش و دوخت انواع آستین رگلان، دوخت پیراهن چپ و راستی، دوخت گره‌دار، آموزش دوخت دو نوع دامن نیلوفری گوده‌دار و کلوش بدون قرینه و دیگر موارد.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

دی وی دی ششم آموزش خیاطی خانم عمرانی

از این مرحله به بعد آموزش‌های خانم عمرانی وارد فاز جدیدی شده و به همین دلیل از تعداد جلسات آموزشی آن کم می‌شود. در دیسک ششم ما با هفت جلسه آموزشی فشرده مواجه هستیم؛ که در هر یک از این جلسات به موضوعاتی چون آموزش طراحی و برش دامن ساده و دوخت آن، نکته‌ها ضروری در دوخت دامن ساده، دوخت دامن‌های دارای چاک ساده و چاک پیلی دار و چاک پیلی اریب و پیله راسته، دوخت زیپ معمولی، آموزش دوخت و برش انواع مقنعه مثل مقنعه‌های چانه دار، مقنعه زیر شال و نکاتی ضروری در شناخت پارچه و دوخت کمری جدا پرداخته شده است. (تصویر۸)

خرید سی دی آموزش خیاطی

حال که با موارد ابتدایی دوخت و دوز و طراحی و برش آشنا شده‌اید می‌توانید با خیالی راحت‌تر دیگر دیسک‌ها را ببینید و به سادگی با آن همراه شوید؛ و به کمک آن‌ها آموزش خود را گام به گام پیش ببرید. در دیگر دیسک‌ها در یک سری جلسات فشرده به آموزش دوخت انواع لباس‌ها، انواع مانتو، انواع یقه‌های محبوب در بین خیاط‌ها، انواع دوخت آستین، انواع دوخت جیب‌های مردانه و زنانه، آموزش دوخت انواع دامن‌های طرح‌دار و ساده و نکات ریز خیاطی پرداخته شده است. شما می‌توانید با تهیه این محصول با خیالی آسوده و با وقتی کم به خیاطی حرفه‌ای بدل شوید. شما می‌توانید خیاطی نمونه باشید؛ و همه این‌ها بستگی به خواسته شما دارد. (تصویر۹)

چگونگی خرید سی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی

اگر قصد دارید آموزش خیاطی را در خانه خودتان بگذرانید و در آینده با بهره بردن از این آموزش‌های ساده و کاربری کسب و کار خانگی خودتان را راه‌اندازی کنید؛ و اگر قصد دارید از cd اموزش خیاطی خانم عمرانی بهره ببرید کافی است برای خرید با ما تماس بگیرید. روش‌های خرید این محصول آسان است. همان‌طور که به کمک آن خیاطی را به سادگی آب خوردن می آموزید.

فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانیcd اموزش خیاطی خانم عمرانیآموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانوادهخرید آموزش خیاطی سیما عمرانیآموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانیآموزش خیاطی آسانکتاب آموزش خیاطیخیاطی سیما عمرانی ,

منبع :

https://rosegold24.com/product-category/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ae%db%8c%d8%a7%d8%b7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d8%b9%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c/

دمنوش آنادانا

http://slimmingtea24.com/product/%da%af%d8%b1%d9%85-%d9%86%d9%88%d8%b4-%d8%a2%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%a7/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *