رومی برش هفت همراه با آموزش خیاطی خانم عمرانی

رومی برش هفت همراه با آموزش خیاطی خانم عمرانی

میزان پارچه: ۷۵ سانتی‌متر با عرض۱۲۰
الگو و برش: نیاز به یک مستطیل به طول cm75-70 و به عرض cm55-50 داریم. این مستطیل را روی دولای باز پارچه در می‌آوریم. روی طول سمت راست، از پایین cm30 بالا رفته و مابقی را می‌دوزیم. روی طول دیگر، از بالا cm40-30 (30 برای سایز کوچک، ۴۰ برای سایز بزرگ) پایین آمده و بقیه را می‌دوزیم. روی ضلع بالا از سمت راست cm12-10 برای مچ وارد می‌شویم. از بعد این cm12-10 را شروع به دوخت می‌کنیم تا cm10 مانده به انتهای ضلع از گوشه سمت چپ cm3 پایین می‌آییم تا کاملاً کنار گردن روی شانه بخوابد و به این cm10 انتهایی وصل می‌کنیم و برش می‌زنیم و مابقی دوخت را روی این خط اریب ادامه می‌دهیم.
بلوز را به رو می‌کنیم. قسمت رومی را cm1 تو گذاشته و چرخ می‌کنیم. می‌توان از انواع زنجیر یا نوار تزئینی روی قسمت رومی استفاده کرد.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

رومی
میزان پارچه: یک قد لباس
الگو و برش: از الگوی بالاتنه کش استفاده می‌کنیم و یک الگوی جلوی کامل در می‌آوریم و قد آن را به دلخواه اضافه می‌کنیم.
برای مدل رومی، cm3-2 از سرشانه وارد شده و در طرف مقابل هم cm3-2 از حلقه بالاتر می‌رویم. حال از سرشانه جدید به کارور عمود کرده، cm3 وارد الگو می‌شویم و خط سرشانه و حلقه و این نقطه را بهم وصل می‌کنیم قسمت هاشور زده از الگو حذف می‌شود.
برای آستین این مدل می‌توان آستین کیمونو یا آستین حلقه‌ای و یا انواع آستین را در نظر گرفت. اما اگر خواستیم آستین نیم کلوش داشته باشیم: بلندی حلقه را اندازه می‌زنیم. روی خطی که سرشانه بر آن فرود آمده، این میزان را بیرون می‌رویم. سپس cm15 به طرف بالا خط کشیده و از انتهای سرشانه خطی به اندازه بلندی حلقه cm+4، روی این خط عمودی، رسم می‌کنیم و زاویه آن را از بین میبریم و گرد به زیر حلقه وصل می‌کنیم.
دوخت: این الگو را روی دولا برش زده و خطوط پهلو و سرشانه را بهم می‌دوزیم. خط روی آستین هم بنابر سلیقه می‌توان دوخت یا باز گذاشت.

فیلم آموزش خیاطی , دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی , فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده , خرید آموزش خیاطی سیما عمرانی , آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی , آموزش خیاطی آسان , کتاب آموزش خیاطی , خیاطی سیما عمرانی ,قالب های فلزی بتن در فیدار فولاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *