شلوار لاله‌ای با اموزش خیاطی خانم عمرانی

شلوار لاله‌ای با اموزش خیاطی خانم عمرانی

میزان پارچه: ۲ قد شلوار

الگو و برش: یک مستطیل به عرض باسن کم شده (دور باسن-cm15 تا ۱۰، جواب آن تقسیم بر۴) و به طول قد شلوار cm-10 رسم می‌کنیم. (cm10 برای کمر جدا کم می‌کنیم.) برای مشخص کردن خط فاق، باسن کم شده را پایین می‌آییم و خط فاق را می‌کشیم. روی این خط، cm10-7 از مستطیل خارج می‌شویم (برای سایز ۴۰-۳۶ cm7 کافیست ولی از سایز ۴۰ به بالا، cm1 به این عدد اضافه می‌شود) روی خط کمر، از پهلو کمر کم شده (کمر cm-10 و جواب آن تقسیم بر۴) را مشخص کرده و به بلندی فاق، یک خط اریب می‌کشیم. روی این خط، اندازه فاق را بالا رفته و هلال فاق را رسم می‌کنیم. ب این صورت که ابتدا با خط کش بهم وصل کرده، سپس وسط آن را پیدا می‌کنیم، cm2-5/1 وارد شده و هلال می‌کنیم. روی ضلع پایین مستطیل، از پهلو cm35 مشخص کرده و به فاق وصل می‌کنیم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

برای درست کردن حالت لاله‌ای، روی کمر از خط پهلو به اندازه باسن کم شده خارج می‌شویم و تا بلندی فاق، یک خط صاف به پایین می‌کشیم و از اینجا هلال به عرض پایین مستطیل وصل می‌کنیم. ۲ عدد از این برش مورد نیاز است.

دوخت: ابتدا خط داخل پا و سپس هلال فاق پشت و جلو را می‌دوزیم. می‌توان به لبه‌های قسمت پشت تا نصف قسمت جلو، نوار تزئینی بدوزیم. کمر قسمت جلو را به پشت برده تا به درز وسط پشت شلوار برسد و برای اینکه قسمت لاله‌ای، اندازه کمر شود، ۲ عدد پیلی روی خط کمر قسمت لاله‌ای می‌دهیم.

مجدداً کمر قسمت پشت را به جلو آورده و ریو درز وسط جلو می‌گذاریم و قسمت لاله‌ای را پیلی می‌دهیم و یک دوخت از روی خط کمر می‌رویم.

عرض نوار کمر را می‌دوزیم. سپس آن را دولا کرده و به کمر شلوار وصل می‌کنیم و یک کش از داخل آن رد می‌کنیم. می‌توان یک کمر جدا برای قسمت جلو درست کرد و از توی آن سگگ رد کرده و این کمر را از خط پهلو به شلوار وصل کنیم.

آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی , dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی , اموزش خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده , خرید اینترنتی خانم عمرانی , خیاطی بدون الگو ,  آموزش خیاطی آسان , کتاب خیاطی سیما عمرانی , خیاطی خانم عمرانی ,

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *