طرز دوخت کیف دستی به روش خانم عمرانی

طرز دوخت کیف دستی به روش خانم عمرانی

برای دوخت کیف دستی شما می‌توانید از کوسن‌های سنتی که بیرون به عنوان رویه کوسن مبل می‌فروشند استفاده کنید و یا از پارچه‌های ضخیم مانند کتان و پارچه‌های جین استفاده کنید روی این پارچه‌ها را می‌توانید گلدوزی و یا پولک و منجق بدوزید و یا دکمه‌های رنگارنگ تزئین کنید البته از شلوارهای جین که کهنه شده‌اند نیز می‌توانید پای شلوار را ببرید و از قسمت بالا کیف درست کنید. در اینجا کیفی را که از پارچه جین دو رنگ روشن و تیره تهیه کرده‌ایم توضیح می‌دهیم. البته این کیف دخترانه و سایز متوسط می‌باشد ارتفاع کیف ۵۰ سانتیمتر و عرض آن ۳۲ سانتیمتر می‌باشد.

مستطیلی به دست می‌آید که پارچه‌ها را هر دو رنگ با هم برش زده و می‌دوزیم در داخل این مستطیل یک جیب ۱۳×۱۰ می‌دوزیم بعد مستطیل درست می‌کنیم طول ۲۵  و عرض ۸ سانت برای پهلوی کیف مستطیل ۳۲×۵۰ از ارتفاع تا می‌خورد حالا روی ۲۵ سانت روی کیف هر طرحی دوست دارید برای تزئین را درست کنید. جیب داخل هم که دوخته شده حالا مستطیل‌های ۲۵×۸ را به پهلو این مستطیل تا خورده می‌دوزیم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

در آخر ۲ تا دسته درست می‌کنیم ۲×۴۰ دوتا بند درست کرده و به دهانه کیف می‌دوزیم می‌توانید دسته‌های آماده چوبی و یا فلزی نیز وصل کنید.

دامن مدل شیطونک با استفاده از اموزش خانم سیما عمرانی

این مدل دامن را مدل دامن‌های کلوش و نیم کلوش و یا مدل کله قندی می‌توانیم برش بزنیم. طرز برش بعد از اینکه دامن را مدل کلوش برش زدید در قسمت پایین به صورت ۸ و ۷ برش می‌خورد.

دامن را سه بار تا می‌کنیم با سه بار تا کردن پارچه ۶ لایه می‌شود از قسمت وسط پایین دامن ۱۰ الی ۱۵ سانت بالا می‌رویم و به صورت اریب به پهلو تا خورده وصل می‌کنیم و بار قیچی می‌زنیم.

روش دیگر بعد از اینکه دامن را سه بار تا زدید قسمت وسط را پیدا می‌کنیم و به صورت اریبی ۱۰ سانت از خط باز لبه دامن بالا رفته و یا بار قیچی می‌زنیم بعد که دامن را باز کردید چند تا به صورت ۸ و ۷ و یا زیگزاگ درست می‌شود.

 

 

فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی , خرید سی دی آموزش خیاطی , سایت آموزش خیاطی خانم عمرانیخرید اینترنتی خانم عمرانی , خیاطی بدون الگو ,  آموزش خیاطی آسان , کتاب خیاطی سیما عمرانیخیاطی خانم عمرانی ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *