آستین کیمونو برای لباس‌های کشی به سبک خانم عمرانی

آستین کیمونو برای لباس‌های کشی به سبک خانم عمرانی

برای اکثر مدل‌های کش می‌توانیم از آستین کیمونو استفاده کنیم تا لباس سریعتر و راحت‌تر دوخته و آماده شود. برای کلیه لباس‌های آستین کیمونو (آستین سرخود) فقط از یک الگو برای پشت و جلو لباس استفاده می‌کنیم.

فقط گودی یقه جلو را برای بالاتنه پشت پر می‌کنیم و بقیه الگو مانند الگو جلو می باشد تا آستین راحت‌تر روی هم بخوابد و درز بالای آستین و زیر آستین دوخته شود.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

از الگوی پایه استفاده می‌کنیم بدین صورت که برخلاف الگوی پایه بالاتنه، سینه و کمر و باسن را برای قسمت جلو و پشت جمع و منها نمی‌کنیم و یک الگو با اندازه‌های آماده می‌کنیم. از گوشه شانه ۱ تا cm5/1 بالا رفته، به گوشه گردن وصل می‌کنیم و همین خط را به بیرون از الگو ادامه داده و از گوشه شانه قد آستین را روی این خط اندازه زده، انتهای قد آستین مچ را اندازه زده بطوری که زاویه قائمه داشته باشیم. در زیر آستین از مچ cm1 بیرون رفته تا زیر آستین نکشد.

در خط پهلو از زیر حلقه، cm4 خطی به بالا کشیده که اگر بازو به خط پهلو نرسید، بتوانیم به بالای حلقه وصل کنیم. خط کش را عمودی طوری قرار می‌دهیم که سرخطکش روی خط بالای آستین قرار بگیرد و بازو را طوری که در بالا زاویه قائمه داشته باشیم به پهلو ختم می‌کنیم.

از مچ به این تقاطع وصل کرده و از این تقاطع cm5 تا ۷ در پهلو پایین آمده و cm5 تا ۷ داخل آستین شده و هلال زیر آستین کیمونو را درست می‌کنیم.

فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانیآموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلمآموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانوادهخرید آموزش خیاطیآموزش خیاطی بدون الگوآموزش خیاطی مبتدیکتاب خیاطیخانم عمرانی ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *