پالتو پیله‌دار با استفاده از خیاطی خانم عمرانی

پالتو پیله‌دار با استفاده از خیاطی خانم عمرانی

قد پالتو را روی دولای باز پارچه علامت زده (الف- ب) ۱۰ سانت برای هم گرد داخل می‌شویم (الف- ج) (ب- د) بعد از هم گرد ۷ س به ۸ سانت بازی یقه را مشخص کرده (ه- و) سرشانه + ۲۰ س که برای پیله پالتو می‌باشد نقطه (ه- ز) با شیب ۳ س بلندی حلقه بعد از شیب سرشانه علامت زده و برای باسن و سینه ۴/۱ دور سینه را + ۴ – ۶ را علامت می‌زنیم یا می‌توانیم از گودی گردن به بعد را ۳ تا پیله ۵ سانت روی هم تا بزنیم بعد کوک و یا سنجاق کرده تا پیله‌ها روی بالاتنه ساده با تنظیم مشخص شوند بعد از پیله‌ها کل بالاتنه ساده اولیه را پیاده کنیم (ح- ط) بعد برش بزنیم.
پشت:
روی دولای بسته تمام اندازه‌ها + ۲ سانت می‌شود (الف- ب) گودی گردن ۷ به ۳ (ج- د) و سرشانه را بعد از گردن داخل می‌شویم (ج- ه) بعد از این نقطه بلندی حلقه که به اندازه جلو می‌باشد پایین آمده برای مدل پشت از زیر خط سینه ۱۰ س پایین آمده نقطه (ز- ح) و آن را برش می‌زنیم قسمت پایینی پالتو را مانند جلو از طرف چهار بسته ۴- ۵ تا پیله ایجاد کرده و پیله‌ها را تا می‌کنیم پیله‌ها که تا خورد ۴/۱ دور باسن را علامت می‌زنیم (ط- ح) و پایین پالتو را فون ۵ ۷ سانت می‌دهیم و به خط کمر می‌رسانیم. (ط- ی)

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

یقه:
گودی گردن پشت و جلو و هم گرد جلو را روی هم گذشته ½ دور یقه را + ۲ س جای دوخت اندازه می‌زنیم و بلندی یقه را ۱۰ س روی دولا در نظر گرفته یقه را برش زده از پشت گودی گردن دوخت می‌کنیم تا قسمت جلو بعد اطو می‌زنیم.

تیکه تزئینی روی سرشانه خانم سیما عمرانی

پارچه را چهارلا کرده پهنای آن را سرشانه ۵ س و بلندی آن را تا خط زیر کارور و یا ۱۶ س علامت زده از یک طرف آن ۵ س به صورت کج داخل می‌شویم و جلو تیکه را هلال می‌شود. برای دوخت آن قسمت هلال و جلو و پایین آن را دوخت می‌کنیم و اطو می‌زنیم و روی قسمت جلو پالتو از سرشانه به سرشانه وصل می‌شود و بلندی آن روی کارور بین حلقه و آستین دوخت می‌شود.
دوخت:
اول پیله‌ها را دوخت کرده بعد دوختی تزئینی و رو کار روی پیله‌ها دوخت کرده بعد سجاف پالتو را که لایی حریر زده‌ایم به پالتو دوخت می‌کنیم تیکه تزئینی را بین حلقه آستین و سرشانه دوخت کردیم و آستن را قبل از وصل پل آن را آماده کرده به آستین دوخت می‌کنیم بعد آستین را وصل می‌کنیم. یقه را نیز آماده کرده از گودی گردن پشت مانند یقه ایستاده دوخت می‌شود تا به قسمت جلو یقه.
پالتو کلاه‌دار زیپ‌دار با جیب کراس
قد پالتو را روی دولای باز پارچه علامت زده (الف- ب) برای سجاف زیپ آن ۵ سانت داخل می‌شویم (الف- ج) (ب- د) بعد ۷ سانت گردن را داخل می‌شویم به ۸ سانت بازی یقه (س- ع) بعد سرشانه را علامت می‌زنیم (س- ه) بلندی حلقه با شیب سرشانه را پایین آمده (ه – و) و ¼ دور سینه را + ۴ بعد از سجاف که تا خورده علامت می‌زنیم (و) قد بالاتنه جلو را از گوشه گردن پایین آمده که+ ۲ تا ۴ سانت می‌باشد علامت می‌زنیم اگر قد بالاتنه را+ نکنیم جلو پالتو می‌پرد بالا (ط- ی) که روی این خط که فاصله سینه نیز می‌باشد ۱۰- ۱۲- ۱۴ سانت داخل می‌شویم برای دکوب (ط- ز) (ز- ح) و از حلقه نیز ۲ سانت بیرون می‌رویم تا دکوب ما کوتاه نشود و به زیر حلقه می‌رسانیم (ح- و) باسن را ۴/۱+ ۴ کرده علامت می‌زنیم و به خطر کمر ۴ سانت اضافه کرده که این ۴ سانت برای پیله‌ای کوچک که زیر دکوب دوخت می‌شود در نظر گرفته‌ایم.
جیب کراس:
روی خط کمر که قد بالاتنه جلو + ۲ می‌باشد از طرف پهلو ۱۰- ۱۲ سانت داخل می‌شویم و بلندی دهانه جیب را ۱۲- ۱۴ علامت زده به صورت هلال تا فرم جیب مشخص شود.

کیسه جیب به روش خانم عمرانی

پارچه‌ای را دولا کرده زیر خط کمر قرار داده پهنای آن را که ۱۰- ۱۲ می‌باشد روی آن علامت می‌زنیم ۱۰ سانت دیگر به آن اضافه می‌کنیم و بلندی دهانه جیب که ۱۲ تا ۱۴ سانت می‌باشد ۱۲ تا ۱۴ سانت دیگر به آن اضافه کرده و قسمت پایین جیب را ۵ سانت داخل می‌شویم و آن را هلال می‌کنیم کیسه جیب ۲ عدد به صورت مربع ۲۰ سانت در ۲۲ تا ۲۴ بلندی می‌باشد.
پشت:
ساده می‌باشد با دکوب حلقه و برش از خط کمر که برش آن به اندازه جلو می‌باشد.
یقه:
۲/۱ دور یقه را+ ۲ سانت و پهنای آن روی دولا تا ۱۰ سانت می‌باشد که زیر گودی گردن جلو و پشت پارچه یقه را قرار داده و فرم یقه را علامت زده پهنای آن را ۵ تا ۷ در نظر گرفته روی دولا و از گوشه پایین یقه ۳ سانت داخل می‌شویم و فرم یقه را هلال می‌کنیم.

کلاه:
این پالتو را می‌توانیم هم کلاه و هم یقه بدهیم پارچه‌ای را دولا کرده بلندی کلاه را ۳۰ سانت در نظر بگیریم و پهنای آن را نیز ۳۰ سانت از قسمت پشت کلاه ۵ سانت داخل شده به صورت مورب از پایین آن ۹ سانت بالا رفته ۹ سانت داخل می‌شویم ۲ سانت از ۹ سانت پایین آمده این علامت ها را به هم وصل کرده به جلو کلاه برسانیم کلاه به اندازه گودی گردن پشت جلو می‌باشد. برای دوخت آن اول کلاه را به پالتو دوخت می‌کنیم بعد یقه را به کلاه دوخت می‌کنیم.

 

فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی , آموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلم , آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده , خرید آموزش خیاطی , آموزش خیاطی بدون الگو , آموزش خیاطی مبتدی , کتاب خیاطی , خانم عمرانی ,

 

دمنوش میوه ای هاوایی دکتر بین
http://slimmingtea24.com/product/%d8%af%d9%85%d9%86%d9%88%d8%b4-%d9%85%db%8c%d9%88%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d8%a8%db%8c%d9%86/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *