پالتو کلاه سر خود به روش خیاطی خانم عمرانی

پالتو کلاه سر خود خانم عمرانی

قد پالتو را روی دولای باز علامت زده (الف- ب) ۱۰ سانت برای همگرد یقه داخل می‌شویم (الف- ج) (ب- د) بعد ۷ سانت گردن را علامت می‌زنیم (ج- ه) سرشانه را بعد از گردن علامت زده و شیب آن را پایین می‌آییم که ۳ سانت می‌باشد (ه- و- ز) است بلندی حلقه ۱۸ تا ۲۱ سانت (ز- ح) و ۶ تا ۴+ ۴/۱ دور سینه را بعد از همگرد علامت زده و برای باسن نیز ۶ تا ۴ + ۴/۱ دور باسن را علامت می‌زنیم و داخل می شویم از سرشانه قد پالتو نقطه (الف) ۴۰ سانت به طرف بالا رفته برای کلاه (الف- ی) و ۳۰ تا ۴۰ سانت برای پهنای کلاه در نظر می‌گیریم (ی- ک) و پهنای کلاه را تا پشت گودی گردن به طرف پایین آورده تا ۵ سانت قبل از سرشانه (ک- ل) بعد ۹ سانت به صورت مورب به طرف گودی گردن داخل می‌شویم (ل- ه) البته ۴ سانت از سرشانه به طرف بالا رفته تا به اندازه گودی گردن بشود و این ۹ سانت برای پهنای گردن در قسمت پشت می‌باشد. از طرف جلو کلاه ۵ سانت به پهنای کلاه اضافه کرده (ی- م) و این نقطه را از نقطه (الف) عبور می‌دهیم تا سر خط سینه که ۵ سانت داخل می‌شویم (م- الف- ن) و از این نقطه به قد پالتو می‌رسانیم تا فرم یقه نیز بهتر قرار بگیرد (ن- ب) بعد برش می‌زنیم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

سجاف به رذوش خیاطی خانم عمرانی

مانند خود مدل کلاه می‌باشد از نقطه (م- ک- الف- ن- ل- ه) تا نصفه سرشانه می‌باشد و از پایین پالتو به اندازه ۵ تا ۷ سانت است.
پشت:
روی دولای بسته می‌باشد پشت شماره (۱) با گودی گردن ۸ به ۴ است تا گردن تنگ نشود.
آستین:
آستین کتی است در درس‌های قبل توضیح داده شد پل آستین ۲۰ سانت می‌باشد در پهنای ۵ سانت روی دولا که دوخت آن در درز آستین است تا روی دست قرار گیرد.

دوخت با استفاده از تکنیک خیاطی سیما عمرانی

سجاف را به جلو پالتو دوخت کرده سرشانه‌ها را به هم دوخت می‌کنیم و از گودی گردن پشت به همان ۹ سانت که در قسمت کلاه تو رفته بودیم دوخت می‌شود.

پالتو زیپ‌دار با یقه بزرگ

قد پالتو را روی دولای باز پارچه علامت می‌زنیم (الف- ب) ۱۰ سانت برای همگرد آن داخل می شویم (الف- ج) (د- ب) بعد بالاتنه ساده را پیاده می‌کنیم از بعد از همگرد ۷ به ۸ گودی گردن را داخل می‌شویم (ه- ک) و سرشانه را + ۴ علامت می‌زنیم چون برش از سرشانه می‌باشد با شیب ۳ سانت برای جلو (ه- و- ز) قد بالاتنه جلو را پایین آمد از گوشه گردن روی این علامت فاصله سینه را + ۴ کرده علامت می‌زنیم و از سر شانه که نصف شده است این علامت را به قد بالاتنه جلو می‌رسانیم تا پایین پالتو این برش را ادامه می‌دهیم نقطه (ی- ل- م) را به هم وصل می‌کنیم. و جیب آن را به صورت جیب کج می‌باشد علامت می‌زنیم از خط کمر یا قد بالاتنه جلو ۸ تا ۱۰ سانت پایین آمده و از خط دکوب نیز ۵ سانت به طرف پهلو رفته دهانه جیب را به صورت صاف علامت می‌زنیم. دهانه جیب: ۱۲ تا ۱۴ سانت می‌باشد دوخت جیب را در درس های قبلی توضیح دادیم.

پشت:
ساده می‌باشد می‌توانیم به آن دکوب نیز بدهیم که در آن صورت اندازه‌های دکوب را علامت می‌زنیم.

یقه:
سرشانه‌ها را روی هم قرار داده پارچه ای را دولا کرده زیر گودی گردن جلو و پشت قرار می‌دهیم بلندی یقه ۲۰ سانت است که می‌توانیم کوچک‌تر نیز برش بزنیم. از گودی گردن پشت روی دولای بسته قسمت جلو روی دولای باز می‌باشد در قسمت جلو ۵ سانت پایین یقه را کمتر در نظر می‌گیریم تا فاصله یقه تا سجاف بیشتر شود. از یقه ۲ عدد لازم داریم.
دوخت:
دوخت پالتو را مانند بالاتنه‌های قبل کامل می‌کنیم برای قسمت جلو سمت راست زیپ را بین یقه و لباس قرار می‌دهیم و برای قسمت چپ زیپ بین دکوب قرار می‌گیرد و دوخت می‌شود از قسمت پایین پالتو ۲۰ تا ۳۰ سانت باید دوخت نشود.
جیب
جیب‌ها مدل فیلتابی می‌باشند که در درس‌های قبل توضیح کامل داده شد.

آستین:
آستین این پالتو ساده می‌باشد می‌توانید از آستین کتی نیز استفاده کنید.

 

 

آموزش خیاطی ,  cd اموزش خیاطی خانم عمرانی , سایت آموزش خیاطی خانم عمرانی , خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی , آموزش خیاطی بدون الگو , آموزش خیاطی مبتدی , کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی , خیاطی سیما عمرانی ,

 

چای سبز لاغری ارمغان طبیعت
http://slimmingtea24.com/product/%da%86%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%a8%d8%b2-%d8%a7%d8%b1%d9%85%d8%ba%d8%a7%d9%86-%d8%b7%d8%a8%db%8c%d8%b9%d8%aa/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *