پیراهن با آستین رگلان فانتزی خانم عمرانی

پیراهن با آستین رگلان فانتزی خانم عمرانی

از الگوی اولیه رولت کرده پنس سرشانه جلو را به پنس کمر منتقل می کنیم از سرشانه جلو ۱ سانت به پایین و از سرشانه پشت یک سانت به بالا خطوط سرشانه جدید جلو و پشت را رسم کرده و از پهلو جلو ۱ سانت داخل و پهلو پشت ۱ سانت خارج و هلال جدید پهلو رسم می‌شود. از سرشانه جلو یک سانت خارج می‌شویم از نقطه ۳۰ یک سانت به بالا روی خط وسط جلو بالا می‌رویم.

۲۹ به ۲۹= ۱ سانت

۳۰ به ۳۰= ۱ سانت

از ۲۹ با هلال به ۳۰ وصل می‌کنیم و هلال جدید یقه را به بیرون ادامه می‌دهیم از  نقطه ۳۰ روی خط وسط جلو به پایین ۵/۳ سانت علامت زده نقطه K

از K  خطی هلال به موازات هلال جدید یقه تا نقطه K رسم می‌کنیم به طوری که K تا ۲۹، ۵/۳ سانت فاصله داشته باشد،

از K به ۲۲ مستقیم خط کشیده از   این خط ۲ سانت به سمت بالا علامت می‌زنیم هلال ۲۲ به K را طوری رسم می‌شود که از ۲ سانت علامت زده بگذرد نقطه K را به بیرون تا F ادامه می‌دهیم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

از نقطه ۲۹ در امتداد یقه یک سانت بالا رویم و با هلال مختصر به سرشانه وصل می‌کنیم.

در الگوی پشت ۱ سانت از خط وسط پشت بالا می‌رویم و در امتداد خط سرشانه یک سانت مشخص می‌کنیم.

دو نقطه جدید را با هلال به هم وصل می کنیم.

از O تا N 5/3 سانت پایین آمده و از این نقطه به موازات هلال یقه جدید طوری رسم می‌شود که ۵/۳ سانت با O فاصله داشته باشد نقطه N.  از N به ۲۰ مستقیم وصل می‌شود و از  این خط ۲ سانت به طرف بالا علامت می‌زنیم هلال N به ۲۰ را طوری رسم می‌کنیم که از نقطه ۲ سانت بگذرد.

از نقطه O یک سانت به سمت چپ علامت زده و از این نقطه با هلال مختصر به سرشانه وصل می‌شود. خطوط برش رگلان و یقه جدید را قیچی می‌کنیم الگو در جلو و پشت به دو قسمت می‌شود از آستین اولیه رولت می‌کنیم.

در بالا تنه جلو هلال حلقه آستین از ۱۱ تا ۲۲ برابر با زیر حلقه جلو آستین تا نقطه ۷ می‌باشد فاصله ۲۲ تا ۳۳ در حلقه آستین جلو را از نقطه ۷ روی هلال آستین به طرف نقطه ۱۱ آستین تا نقطه E مشخص کرد.

در بالا تنه به روش خیاطی خانم عمرانی ابتدا پشت فاصله هلال حلقه از ۱۱ تا ۲۰ از زیر حلقه آستین الگو تا Z علامت می‌زنیم و از ۲۰ تا ۱۹ را از Z روی الگوی حلقه آستین به طرف ۱۱ بالا می‌رویم تا نقطه t از نقطه ۱۱ آستین به خط آرنج عمود و از این نقطه به ۲/۱ خط مچ وصل می‌شود، و پنس مج به خط آرنج منتقل می‌شود از نقطه ۱۱ آستین روی خط وسط آستین ۵ سانت پایین آمده و از این نقطه به نقاط E و t وصل می‌کنیم خط وسط آستین را قیچی می‌کنیم و الگوی آستین به ۲ قسمت می‌شود. خطوط طرح در بالا تنه جلو و پشت را چیده قسمت بالا در الگو بالا تنه جلو را به الگو حلقه آستین الگو جلو.

طوری مماس می‌کنیم که نقطه ۷ آستین به ۲۲ حلقه لباس و نقطه E حلقه آستین به ۲۳ حلقه لباس مماس شوند و در قسمت پشت قسمت بالای الگو را طوری کنار حلقه آستین پشت قرار می‌دهیم به طوری که نقطه Z حلقه آستین مماس به نقطه ۲۰، و نقطه t به ۱۹ مماس شوند.

قد آستین را از ۷ سانت بالاتر از خط آرنج کوتاه می‌کنیم بالا تنه جلو و پشت را از دامن جدا می‌کنیم و با بستن ساسون‌های کمر و چیدن زیر آن لبه دامن گشادی می‌شود از ۲/۱ لبه دامن گشاد شده به ۲/۱ باسن وصل می‌شود خط راسته الگو به دست می‌آید و دامن به صورت ۴ ترک می‌شود.

پنس کوچک بالا تنه پشت به فاصله ۳ سانت از ساسون بزرگ کمر پشت رسم می‌شود ساسون در جلو و پشت بالا تنه به صورت پیلی دوخت می‌شود.

 

 

فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی , آموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلم , آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده , خرید آموزش خیاطی , آموزش خیاطی بدون الگو , آموزش خیاطی مبتدی , کتاب خیاطی , خانم عمرانی ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *