کت کوتاه کلاه دار برای روی لباس‌های دکلته با آموزش خیاطی خانم عمرانی

کت کوتاه کلاه دار برای روی لباس‌های دکلته با آموزش خیاطی خانم عمرانی

میزان پارچه: یک متر و ۲۰ سانتی‌متر با عرض ۱۵۰ برای کت و cm60 برای کلاه
الگو و برش: یک مستطیل به طول cm120 و با عرض cm150 آماده می‌کنیم و آن را از وسط طول تا می‌کنیم. (شکل۱)
مجدداً مستطیل را از وسط تا زده (شکل۲) از زاویه بالای چهار لای بسته cm30 پایین آمده و به اندازه دور سینه وارد پارچه شده و با خط‌کش به زاویه روبرو پائین وصل کرده و قسمت هاشور را از پارچه حذف می‌کنیم (شکل۳)
برای درست کردن گودی گردن از زاویه بالا cm7 وارد برای لایه رو که یقه جلو می‌باشد، پایین آمده و برش می‌زنیم (شکل۳) و لایه رو را از خط وسط برش زده تا جلو کت باز شود (شکل۴)
برای کلاه، مستطیلی به طول cm50 تا ۶۰ و عرض cm30 تا۴۰ روی دولا برش می‌زنیم. برای گردی پشت کلاه از زاویه سمت چپ بالا cm9 وارد شده و cm9 پائین آمده، هلال بهم وصل کرده و زاویه بالای کلاه را حذف می‌کنیم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

از پایین طول سمت راست ۷ تا cm10 بالا رفته، به cm10 مانده به زاویه سمت چپ وصل می‌کنیم، قسمت هاشور زده از کلاه حذف می‌شود (شکل۵).
دوخت: درز وسط کلاه را می‌دوزیم و خط اریب در شکل (۴) در دو طرف دوخته می‌شود (زیر آستین)، پایین کلاه را با پیلی هم اندازه یقه کرده و بهم وصل می‌کنیم و دور تا دور لبه کلاه، وسط جلو، لبه پایین و لبه آستین را با نوارهای تزئینی، زینت می‌بخشیم.

فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی , خرید سی دی آموزش خیاطی , سایت آموزش خیاطی خانم عمرانیخرید اینترنتی خانم عمرانی , خیاطی بدون الگو ,  آموزش خیاطی آسان , کتاب خیاطی سیما عمرانیخیاطی خانم عمرانی ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *