سجاف حلقه و یقه سارافون به روش خانم عمرانی

سجاف حلقه و یقه سارافون به روش خانم عمرانی

معمولا در لباس­هایی که حلقه و یقه را کمی باز می­کنیم و سرشانه کوچک می­شود. از این نوع سجاف استفاده می­کنیم. به این ترتیب که از الگوی پایه با گشادی دلخواه استفاده می­کنیم، هم در الگوی پشت از طرف حلقه ۲ ساننتیمتر داخل شانه شده، از کارور نیز ۲ سانتیمتر داخل شده، ۲ تا ۳ از زیر حلقه پایین آمده و هلال حلقه آستین را بزرگ می­­کنیم. برای بازی یقه جلو۲cm از گوشه گردن داخل سرشانه شده از گودی گردن ۱۴-۱۶ سانتیمتر پایین امده و بهم وصل می­کنیم و یک ساسون ۲cm در وسط یقه گرفته و آن را روی الگو می­بندیم. یقه پشت را هم از طرف گوشه کردن و گودی ۲cm باز کرده و هلال یقه را رسم می­کنیم.

مجموعه کامل در ۲۴ دی وی دی + گارانتی محصول + کیفیت بالا با قیمت ۸۵ هزار تومان

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید هر چهار جلد کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی به صورت کامل با قیمت ۱۵۵هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

برای خرید ۴ جلد کتاب خیاطی + ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت همزمان با قیمت۲۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس بگیرید.

 

 

 

برای برش سجاف، در الگوی جلو از انتهای یقه ۶cm پایین آمده و گرد بهم وصل می­کنیم تا سجاف بالای سینه قرار بگیرد.(شکل ۱) سجاف جلو را روی دولای بسته در آورده و اگر پارچه نازک و ظریف بود، به کل آن لایی می­چسبانیم. البته اگر پارچه ضخیم بود، فقط دور یقه هفت را لایی می­زنیم.

در الگوی پشت ، از گودی یقه ۱۰cm و از انتهای حلقه ۶cm پایین آمده و گرد بهم وصل می­کنیم تا پشت لباس حالت کشیدگی نداشته باشد.

دوخت را با سیما عمرانی فرا بگیرید

بالاتنه و سجاف جلو را رویهم گذاشته و یقه و حلقه را میدوزیم. (شانه و پهلو آزاد باشد) زاپاس­ها را کم کرده، سجاف را به پشت برگردانده و اتو می­کنیم. برای قسمت پشت هم، بالاتنه و سجاف را رویهم می­گذاریم و یقه و حلقه را میدوزیم فقط باید دقت شود که سرشانه آزاد باشد و این دوخت را روی زاپاس سرشانه نرویم .مجددا زاپاس­ها را کم می­کنیم و یا اینکه داخل گودی­ها را چرت می­زنیم. حال روی بالاتنه قسمت جلو را به روی بالاتنه قسمت پشت می­گذاریم بطوریکه سرشانه جلو همراه با سرشانه سجاف جلو مابین سرشانه پشت و سجاف پشت قرار بگیرد و سپس خط سرشانه را می­دوزیم.

و بعد سجاف پشت بالاتنه را به پشت لباس برمی­گردانیم. درز پهلو پشت و جلو سجاف را یکسره می­دوزیم. سجاف پهلو روی خط پهلو بر می­گردد و بست می­خورد.

 

آموزش خیاطی خانم عمرانی جدیدسی دی آموزش خیاطیآموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانوادهخرید پستی آموزش خیاطی خانم عمرانیآموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانیآموزش خیاطی آسانکتاب آموزش خیاطی خانم عمرانیسیما عمرانی ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *